Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Veronika Arichteva o složitém porodu a císaři: Přestaňme se předhánět, kdo je lepší máma

Zdroj: Archiv Veronika Arichteva
+ Další fotografie
Porod
Novopečená maminka Veronika Arichteva (34) promluvila o tom, jaké komplikace doprovázely porod jejího syna Luky a prozradila, že by si jej přes všechny potíže neváhala střihnout ještě jednou.

„Holky, přestaňme se předhánět v tom, kdo je víc matka. Kdo je jako větší hrdinka. Koho to víc bolelo. Pojďme se přestat vzájemně srovnávat a poměřovat, kdo dokázal porodit jakou váhu a hlavně jak! Dyť to je děsný,“ apelovala na fanynky herečka Veronika Arichteva. Té se totiž některé sledující na sociálních sítích divily, že rodila císařským řezem. „Císař vždycky neznamená, že je plánovanej,“ zdůraznila herečka.

Veronika uvedla, že císařský řez sice podstoupila, bylo to ale až po deseti hodinách utrpení, kdy se na koze snažila svého syna Luku porodit. Císařský řez tak není výmluva pro maminky, co se jim „nechce rodit.“ „Hrdinky a nejvíc mámy jsme všechny a je úplně u řiti, jestli to byl přirozenej porod, nebo jestli to byl císař,“ zdůraznila herečka a uzavřela tak téma přirozený porod versus císař. „Hned bych do toho šla znova,“ překvapila navíc fanynky. Možná se tak bude moci malý Luka brzy těšit na bratříčka anebo sestřičku. Veronika Arichteva porodila v září syna Luku režisérovi s bulharskými kořeny Biseru Arichtevovi (44).

Do debaty se zapojily i další známé tváře. Herečka Aneta Krejčíková (29) zareagovala na Veroničin apel jednoduchým „Amen.“ Herečka Petra Vojtková (34) se trochu mimo mísu zeptala Veroniky, zda už do toho s manželem znovu praštili. „Ještě než se Luka narodil, tak jsem otěhotněla,“ odpověděla Veronika z recese herečce, která by se zřejmě měla přiučit matematice. Zpěvačka Berenika Kohoutová (30) se pak chtěla pustit do diskuze, jestli je správné spát s miminkem v posteli a zda vůbec kojit.

Související články

Další články