Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Veronika Arichteva trpí jak zvíře: Pohodové těhotenství vzalo v šestém měsíci za své

Veronika v seriálu končí.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Těhotenství
Veronika Arichteva (34) pravidelně informuje na sociální síti o průběhu těhotenství. Ze začátku si užívala pohodičky a v podstatě ji netrápily téměř žádné vážnější nevolnosti. Nyní, když už je v 6. měsíci, začíná pociťovat, co těhotenství skutečně obnáší. Trpí bolestmi zad a nepříjemnými migrénami.

Jak už všichni víme, herečka Veronika Arichteva je těhotná. Svoje první miminko čeká s manželem a režisérem Biserem Arichtevem. Pár už údajně zná pohlaví miminka, zatím si ho ale nechávají pro sebe.

Hvězda 3v1 si zprvu užívala, že ji během těhotenství téměř nic netrápí. Nepociťovala žádné vedlejší účinky, jako jsou například oteklé nohy nebo zvracení. Pohodovým průběhem se chlubila fanouškům na sociální síti.

Když však vstoupila do 6. měsíce, sama už zakusila, jak nepříjemné těhotenství může být. Veronika má velké bolesti zad a často ji bolí hlava. Těhotná Arichteva, kterou si televizní diváci oblíbili jako Denisu v seriálu Slunečná, ale nesedí doma na židli a zkouší se tomu postavit čelem. "Zkouším magnesium, fyzioterapie a čínu. A taky jsem dneska dostala další jehličky na ty bolesti hlavy," napsala na Instagramu k fotce, kde se nechala vyfotit se zapíchanými jehličkami v obličeji. Chodí totiž na akupunkturu.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak to Veronice s bříškem sluší.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy