Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Veronika Arichteva dráždí luxusní postavou. Fanoušci si i tak stěžují

Veronika letos oslaví první Vánoce v nově zrekonstruovaném domě.
Zdroj: eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 6 fotografií
dovolená

Veronika Arichteva přivedla fanoušky do varu. Oblíbená herečka prchla z mrazivého počasí do teplých krajin a se svým manželem a synkem si užívá prosluněných dnů na Zanzibaru. Na svých sociálních sítích sdílela fotku, kde zapózovala pouze v plavkách a ukázala luxusní figuru. 

Veronika Arichteva prchla do teplých krajin. Se svým manželem a synem vyrazila na Zanzibar, kde si užívá dovolenou se vším všudy. Na Instagramu sdílela fotografii z bazénu, kde se ukázala pouze v plavkách. Sledující okamžitě začali šílet a pět ódy na hereččinu skvělou postavu.

"Chytla jsem tu klasickou mateřskou trikoloru. Zepředu mistrovství, zezadu směs rudý a bílý podle toho, kde se pohybuje moje dítě. A že se pohybuje hlavně ve vodě. P.S. Pro babičky: Luka je nespálen," přidala vtipný popisek k fotografii, na které zapózovala v barevných plavkách.

Doporučené video: Rozhovor s Veronikou Arichtevou o jejich novém domku.


Poklonu vysekla i Tamara Klusová

Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Poklonu Veronice vysekla i Tamara Klusová. "Jsi kočka," píše. Někteří fanoušci se shodli, že Arichteva by se mohla takto ukazovat častěji. "Moc vám to sluší, vůbec nechápu ty velké volné kalhoty a vytahané svetry, co nosíte, když máte tak krásnou postavu," zní jeden z komentářů. "Veroniko, moc vám to sluší, máte fakt sexy postavu," píše Jindřich.


Mnozí v těchto mrazivých dnech herečce dovolenou závidí a rovněž by uvítali trochu sluníčka. "Pojeď už domů, ty ludro," rýpla si její kolegyně Martina Pártlová. "Ty vole, tak aleeeee," přidává se i Denisa Pfauserová. "Tohle je vyloženě nesympatický profil. Užívejte, brzy vám bude taky zima," píše Jana, ke které se přidává i Aneta. "Fuj, úplně odporný, Veroniko. Ani trochu nezávidím, že jo," vtipkuje.

Dovolenou si Arichteva vskutku zasloužila. Společně s manželem Biserem za sebou mají nekonečné rekonstrukce jejich vysněného baráčku. Ačkoli se do nového domova již přestěhovali, mají za sebou velmi náročné období. "Musím říct, že ta rekonstrukce nebyla úplně jednoduchá a hodně věcí nebylo úplně na první dobrou," prozradila členka 3v1 v rozhovoru pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy