Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Arichteva 10 měsíců po porodu v plavkách: Mám břicho a nebojím se ho použít

Zdroj: foto Veronika Arichteva / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
galerie

Herečka a maminka Veronika Arichteva (35) vyrazila s rodinou na dovolenou do Řecka, odkud posílá pozdravy svým fanouškům skrze rodinné snímky včetně těch v plavkách, kde vyzdvihla své povolené bříško deset měsíců po porodu a její fanoušci ji za ukázání reality zahrnuli samou chválou a vděkem. 

"Jako jo, no. I takovýhle fotky si vezem domů. A jo, no… mám břicho a nebojím se ho použít," uvedla herečka Veronika Arichteva ke snímkům z dovolené, na kterých svým komentářem vyzdvihla i své povolené bříško 10 měsíců po porodu syna Luky.

Netrvalo dlouho a za odhalení reality, bez retuší si Veronika vysloužila od fanoušků samou chválu. "To je tak úžasně reálný! Víc reálna na Instagramu," píší.

Od svých známých si pak přečetla i několik úsměvných komentářů. "Vlasto, máš tam špek, já bych se nevešla na fotku," napsala s úsměvem zpěvačka Martina Pártlová. "Dobrá seš, tohle oceňuju. Taky jsem chtěl ukázat břicho… ale žádné nemám. Tak pá," uvedl ve stejném duchu zpěvák a herec Roman Vojtek.

Matky mě strašily zbytečně

Veronika vyrazila do Řecka se svou rodinou, ač ze začátku o odjezdu váhala, tak nyní rozhodně nelituje. "Strašně dlouho jsem řešila, jestli vypadnout k moři, protože jsem cítila, že to už potřebuju. Nebo jestli je to zbytečný luxus v týhle době a měla bych radši myslet na to, co potřebuje Luka. Ale on vypadá, že to taky potřeboval. Je to hroznej parťák už teď," prozradila na sociálních sítích.


"Jo a strašily jste mě zbytečně, matky. Dovolená s dítětem je sice naprosto jiná dovolená, ale furt dovolená, protože moře a písek v plavkách a jídlo a pití a sluníčko a ségra a tak vůbec. Spokojená máma = spokojený dítě," dodala.


Související články

Další články