Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Veronika a Růženka hrály sebevražednou hru MODRÁ VELRYBA? Na Facebooku se objevil děsivý vzkaz! Proč dívky šly zemřít na koleje?

+ Dalších 7 fotografií
Na Facebooku se objevila děsivá informace. Kamarádi Veroniky a Růženky spekulují, že obě dívky před sebevraždou hrály smrtící internetovou hru MODRÁ VELRYBA. Je to možné?

Byla to tragická náhoda? Nebo se Veronika Z. a Růženka C. rozhodly pro sebevraždu? Vše nasvědčuje tomu, že dvě dívky se rozhodly, že odejdou ze světa dobrovolně. Jedna druhou zřejmě přemluvila k sebevraždě Dívky totiž viděly, že vlak už jede. Šly mu vstříc..

Jenže kamarádi obou dívek spekulují, zda dívky náhodou nehrály smrtící internetovou hru MODRÁ VELRYBA. Tato děsivá výzva už zabila několik teenagerů. Nejdříve se mají několik dnů mučit a řezat do dlaní, pak se mají odhodlat k sebevraždě. Děsivá hra dorazila do Evropy z Ruska. Děti si nejdříve mají do kůže vyřezávat různé znaky, pak se ještě více poškozovat. Nakonec internetová komunita vyzve hráčky k sebevraždě...

Další diskutující na Facebooku ale tvrdí, že Veronika ani Růženka tuto hru neznaly. Na jejich těle se prý žádné znaky spojené s MODROU VELRYBOU nikdy neobjevily.

Pořád ale zůstává záhadou, proč obě dívky srazil vlak, který musely vidět. Prý se vzaly za ruce, usmály se a vydaly se vstříc smrti...

VÍCE O PŘÍPADU NAJDETE ZDE

Související články

Další články

Nejnovější kauzy