Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Veronice Kopřivové zbyly oči pro pláč: Zatímco Jágr má Dominiku, ona promluvila o miminku

Veronice Kopřivové zbyly oči pro pláč: Zatímco Jágr má Dominiku, ona promluvila o miminku
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
Rozchod?
Hned po rozchodu s Jaromírem Jágrem (48) si Veronika Kopřivová (29) našla náhradu. Útěchu našla v náruči svalnatého modela Miroslava Dubovického (28). Nyní to však vypadá, že zatímco si Jágr našel novou dívku Dominiku (25), Veronika zůstala na ocet.

V průběhu víkendu se rozlétla zpráva o novém objevu hokejové legendy Jaromíra Jágra Ve Špindlerově mlýně se objevil po boku mladičké modelky Dominiky Branišové Zatím je to čerstvé, nicméně z fotek je jasné, že jde o víc než jen přátelství. Očividně jsou spolu šťastní.

Veronika je single?

To stejné se ovšem nedá říci v případě Jágrovy ex Veroniky Kopřivové. Ona ani Miroslav Dubovický už nějakou dobou nezaplňují sociální sítě sladkými zamilovanými fotkami. Vydali se snad každý vlastní cestou? Podle odpovědí ve Veroničiných stories na Instagramu to tak vypadá.

Když ze strany fanoušků padla otázka na miminko, Veronika neváhala s odpovědí. Její odpověď ovšem všechny zarazila. "Plánovat si mohu, co chci. Jen je problém, že jsou na to potřeba dva," odpověděla Veronika na otázku, zda plánuje miminko. Další otázka zněla, jestli je Veronika šťastná. "Štěstí je dle mého hodně pomíjivé. Je to chvilkový pocit, který zažívám ale dost často. Jsem nadšenec a stačí mi maličkost, abych se nadchla. Právě v tento okamžik se necítím šťastně," odpověděla Jágrova bývalka .

No a tak se zdá, že mezi Veronikou a Miroslavem to není tak růžové, jako tomu bylo na začátku jejich vztahu. Veronika se ke vztahu dále vyjadřovat nechtěla. Miroslav se však pro Blesk k jejím odpovědím vyjádřil. "Ona něco psala na Instagramu, já ho vůbec nesleduju, no, znáte ženský." Když se ho dotázali, zda se rozešli, odpověděl krátkou větičkou: "Já se k tomu nechci vyjadřovat."

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy