Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Veronica Biasiol smutní a sdílela dojemné video: Její partnerka Bára odjela na Survivor

Veronica Biasiol a Bára Mlejnková opět tvoří krásný pár.
Zdroj: se souhlasem Veronica Biasiol / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Loučení

Influencerka Veronica Biasiol (24) zažívá smutnou chvíli. Její drahá polovička Bára Mlejnková (31) odletěla bojovat na Survivor. Jak Biasiol reagovala na odlet? Na svém Instagramu zveřejnila příspěvek věnovaný své partnerce. 

Pro youtuberku, influencerku a návrhářku Veronicu Biasiol (24) začínají osamělé chvilky. Musela se rozloučit se svou přítelkyní, pokerovou hráčkou Bárou Mlejnkovou (31). To, že Mlejnková odjede bojovat do reality show Survivor, již bylo veřejnosti známé, ale nikdo nevěděl, kdy den D přesně nastane. 

Veronica sdílela krásné video na svém Instagramu s popiskem: "Začíná dlouhá cesta!… Vlastně nám oběma. Když před 2 měsíci přišla domů s nápadem, že by šla do reality show Survivor, byla jsem za ni naprosto nadšena! Už u první řady jsme si říkaly, jak moc by se na to hodila, a vím, že to byl její celoživotní sen, vůbec si něco takového zažít a sáhnout si na dno. Na druhou stranu vzápětí mi došla i ta odvrácená strana, kdy svého partnera opouštíte třeba i na čtvrt roku do úplného neznáma, hodně, hodně daleko, bez jakéhokoliv kontaktu, navíc bez jídla a s partičkou úplně cizích lidí do opravdu těžkých podmínek, kde navíc každý z nich hraje určitou sociální hru. Nemá před sebou lehký úkol, přesto neznám nikoho, kdo by se na to to zvládnout hodil líp. Tak jako tak, ať už to dopadne jakkoliv, nemůžu na ni být pyšnější. Doufám, že se mnou cestu Baru v letošním Survivoru budete sledovat i vy!"

Pod videem se strhla lavina komentářů od fanoušků. Mlejnková má velkou podporu již nyní, přestože pro někoho je pořád nezvyk, že tyto dvě dámy tvoří pár, mají spoustu příznivců. Barča se do boje těší, jak sdělila pro TV Nova. "Řekla bych, že díky pokeru mám docela dobrou psychiku. I když musím třeba několik hodin sedět vedle hráčů, kteří mi nejsou sympatičtí, dokážu se koncentrovat a zůstat v klidu. Takže myslím, že ponorka neovlivní moje chování."

Po návratu zažívají spokojený vztah

Veronica s Bárou o svém vztahu otevřeně mluví a prezentují se na veřejnosti, tudíž všichni vědí, že tyto krásky měly už jednou vztahovou pauzu. Vztah obnovily během loňského léta a od té doby září štěstím."Po pauze jsme na sebe poprvé a nečekaně narazily na hudebním festivalu. Tam jsme se dokonce chtěly vzájemně sobě vyhnout, ale nepovedlo se a od té doby plánujeme všechno zase dohromady," svěřila se tenkrát eXtra.cz Barča.
Kromě toho, že je čeká odloučení kvůli reality show, další pauzu neplánují. Spolu jsou šťastné, zařídily si společné bydlení a plánují další kroky do budoucna.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy