Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veronica Biasiol slaví 21 let: Takhle kráska vypadala před vylepšením zákroky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Bloggerka, influencerka, návrhářka a modelka Veronica Biasiol slaví své 21. narozeniny. Už ve velmi mladém věku se rozhodla, že na sobě chce vylepšit spoustu věcí. Dnes má Veronika zvětšená prsa, vyplněné rty, umělé nehty a řasy a dost možná se toho najde ještě víc. Její sledující často ani neví, jak před svou velkou proměnou vypadala.

Posledním zákrokem, který Veronica Biasiol ještě ve věku 20 let podstoupila, bylo zvětšení poprsí. Na její štíhlounké postavě tak nyní nejvíc vynikají obrovská ňadra. Své důvody k tomuto kroku vysvětlovala nejednou, co ji ale vedlo k tak velké změně, jakou během pár let prošla?

Bývalou Veronicu byste dnes už v té nové jen těžko hledali. Vzorem této bloggerky jsou panenky Bratz, které jsou charakteristické svým vzhledem, kterým se velmi výrazně liší od jakýchkoliv jiných panenek. Podoba, kterou v obličeji této hračky a Biasiol najdete, tak není náhodná.

Zda Veronicu čeká v budoucnu ještě nějaký zákrok, nebo už je sama se sebou zcela spokojená, není jisté. V galerii se ale můžete podívat, jak vypadala ještě před tím, než se začala postupně měnit v živou panenku. Na některých snímcích je těžké ji vůbec poznat.

Související články

Další články