Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Veronica Biasiol pod palbou kritiky: Z čeho ji obvinila Nela Slováková?

Celá diskuze se spustila vlastně náhodou.
+ Dalších 70 fotografií
Svět sociálních sítí nám umožňuje komunikovat s někým, aniž bychom se mu museli koukat do očí. Zrovna toho využila známá provokatérka Nela Slováková (28). K fotce, kde svůj make-up dávala na odiv oblíbená blogerka Veronica Biasiol (19), jí napsala, že ho má na sobě tunu, a neodpustila si uštěpačnou poznámku, že to nelze nekomentovat. Co na to Veronica?

Krásnou Veronicu Biasiol jsme milerádi zveřejnili na Instagramu eXtra.cz, kde je pochopitelně fotečka přístupná všem komentům, které má převážně pozitivní. Dokud do toho nevstoupila provokatérka na slovo vzatá Nela Slováková (28).

Ta fotografii, kde Veronica ukazuje svůj obličejík, doslova okomentovala takto: „Dokonalý make-up? Vždyť to je tuna VŠEHO na tom obličeji. Nešlo nekomentovat. To je katastrofa,“ skoro si odplivla Nela, nebo to alespoň tak vyznělo.

Pro to, co nastalo potom, je smršť slabé slovo. Příznivci mladé blogerky se do Nely pustili tak, že to skoro nemusela ustát. „Jsi jen závistivá a arogantní. Hnus, co ty si k ostatním dovolíš. Nelíbí se ti to, tak to nekomentuj. Veronica je krásná žena a ty se svou vizáží se s ní ani nemůžeš srovnávat,“ zní jeden z mnoha a mnoha komentů. „Neztrapňuj se, husičko a jdi si vyzmizíkovat nosánek,“ píše další.

Verča zůstala nad věcí a celou záležitost nechala plynout. Nela se ovšem nenechá a brání se. „PROBOHA! Vy si zase pletete pojmy s dojmy a jen urážíte! Já napsala něco o make-upu slečny, který mi přijde na její krásný obličej naprosto zbytečný a přehnaný. Je to krásná holka, která bez toho vypadá ještě lépe, ale co vy jste tu opět spustily za smršť urážek. Dámy, je mi z vás zle. Strašně smutné.“

Zdá se, že tentokrát se nejedná o boj mezi dvěma dívkami, ale spíše fanynkami navzájem.

Mohlo by vás zajímat

Další články