Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Veronica Biasiol plakala štěstím: Jedu na světovku! Je to úžasné, jásala. Ve vítězství doufala

+ Dalších 12 fotografií

Vítězkou titulu Miss Grand International se na finále Miss Czech Republic 2024 stala známá influencerka Veronica Biasiol. Ta si vůbec kvůli samotné účastni v soutěži krásy vyslechla lavinu negativních reakcí, kterými se však nenechala odradit, a teď rozhodně nelituje. Doufala ve výhru a to se jí podařilo – krátce po vyhlášení poskytla redakci eXtra.cz rozhovor plný emocí. "Je to skvělé, je to úžasné, jedu na světovku!" prohlásila šťastně a prozradila, co ji nyní čeká. 

Už od samotných castingů, od prvopočátku celé několikaměsíční cesty za korunkou krásy, Veronica Biasiol doufala v jediné: získat titul Miss Grand International. I přes veškeré překážky, negativní komentáře a zároveň přes problémy v osobním životě, se to známé influencerce podařilo. Na sobotním finále Miss Czech Republic 2024, které se konalo ve Foru Karlín, si skutečně Veronica tuto korunku převzala z rukou loňské vítězky Sophie Osako.

"Já Grand International sleduji už několik let. Je to všechno, co dělám i já tady v Čechách. Prezentují se jako 4B – beauty, body, brain and business a já si osobně myslím, že tohle všechno mám. Proč to nezúročit, proč nezažít něco takhle doslova grandiózního, jako je Miss Grand. A to se teď povedlo. Jedu na světovku! Vůbec tomu nemohu uvěřit," sdělila nám Veronica krátce po vyhlášení vítězek.


Je to úžasné, je těžké hledat slova, nechala se slyšet Biasiol

"Pro mě je strašně těžké hledat slova, která by vystihla, jak se teď cítím. Ono už to trvá, Miss Grand mělo oddělené finále již dopoledne, ale vlastně ty pocity stále přetrvávají. Já jsem měla to štěstí, že jsem měla dvojí vyhlášení, že mě vyhlásili i podruhé v rámci večerního galavečera. Co ti budu povídat, je to úžasné," uvedla Veronica, kterou snad fanoušci nikdy neviděli šťastnější. Známá influencerka zjevně prožívala naprostou bouři emocí.

Veronica přiznává, že nic jiného než scénář s výhrou si v hlavě nepředstavovala, přesto do poslední chvíle pociťovala velkou nervozitu spojenou s nejistotou. Ve vítězství do poslední vteřiny doufala. "Já jsem strašně doufala. Holky v týmu, zbylá devítka, mě strašně podporovaly. I v rámci Miss ty predikce byly na stole nějakým způsobem už delší dobu, a to mě strašně těšilo. Ale do poslední chvíle jsem strašně doufala," uvedla.

Hejty se Veronica nenechala odradit

Účast Veronicy Biasiol jakožto již veřejně známé osoby v soutěži krásy překvapila nejednoho z fanoušků. Řadu lidí pak její účast doslova pobouřila a nejen na samotnou Veronicu, ale i na celou organizaci v čele s prezidentkou Taťánou Makarenko se strhla lavina negativních reakcí – nejčastěji mířících k tomu, že šanci by měly dostat i dosud neznámé a světem showbyznysu nepolíbené dívky. Hejty se však finalistka soutěžící s přiděleným číslem 9 nenechala odradit a šla si za svým.

"Vím, že spoustu lidí na začátku říkalo, proč jsem se vůbec přihlásila, že už mám práci a že mám něco, co mě baví. Myslím si, že jako člověk se nikdy nemáte přestat posouvat a vždycky si musíme klást vyšší a vyšší cíle. Jsem strašně ráda, že mi v tom Miss Czech Republic pomohla," zareagovala Veronica v rozhovoru pro eXtra.cz. "Bylo to vždycky ve všem, co jsem se kdy rozhodla zkusit. Nejdřív se vás ptají, proč to děláte, a pak, jak jste to udělala," dodala. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy