Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Veronica Biasiol ovládla Prague Pride 2018! V ulicích Prahy pochodovala polonahá pouze ve spodním prádle!

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Nádherná youtuberka a bloggerka Veronica Biasiol (20) se rozhodla podpořit LGBT komunitu a odpochodovala pražský Prague Pride 2018 po boku svého kamaráda. Outfit, který zvolila na pochod, všem vyrazil dech! Pochodovala v ulicích hlavního města pouze ve spodním prádle!

Není žádným tajemstvím, že módní ikona teenagerů, youtuberka a bloggerka Veronica Biasiol má dokonalou postavu, na které maká denně ve fitku. Proto není divu, že ji čas od času ráda ukáže na veřejnosti a jedna taková příležitost se jí naskytla i teď.

Podpořila pražský Prague Pride 2018 svojí účastí po boku svého kamaráda a ve žhavém outfitu. V pražských ulicích se promenádovala nejen s výrazným make-upem, ale také v černých podvazcích a spodním prádle!

Svůj odvážný a malinko provokativní obleček doplnila sukýnkou, která zakrývala pouze zadeček. I když se někomu může zdát přehnané vyjít si takhle do ulic hlavního města, Prague Pride byl plný odvážných a kontroverzních outfitů, a proto se sexy obleček skvěle hodil a zapadl mezi ostatní. Více fotografií naleznete v galerii.

Související články

Další články