Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Veronica Biasiol si kritiku nepřipouští. Lidé mě budou hejtovat i kdybych se stavěla na hlavu, říká o své účasti v Miss

Veronica Biasiol bude soutěžit o titul krásy na příští rok.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martínek
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Rozhovor

Influencerka Veronica Biasiol se přihlásila do soutěže krásy Miss Czech Republic. Jak jsme již před nedávnem informovali, lidé její účast nevzali moc dobře. Vadí jim kosmetické úpravy a přílišná sláva, která dává mladé krásce jistou výhodu. Nyní se k tomu Veronica sama vyjádřila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Soutěž krásy Miss Czech Republic pro rok 2024 bude podle fanoušků hodně neférová. Do té se totiž přihlásila známá influencerka Veronica Biasiol, která má na svém Instagramu přes 210 tisíc sledujících. Proto by tak mohla snadno vyhrát, protože její fanouškovská základna má velký dosah.


Ovšem to není jediný důvod, co lidem leží v žaludku. Podle některých, se letos sešla skupina mladých dívek, které mají za sebou jisté kosmetické úpravy. Ať už se jedná o plastiky nosu, či napíchané rty. Veronica Biasiol má na to však svůj názor, o který se podělila s redakcí eXtra.cz.

„Já si myslím, že to fanoušci neodsoudili, naopak to někteří kvitují, ale samozřejmě se najdou tací, co tak jako, když dělám cokoliv jiného, tak s tím prostě nebudou souhlasit. I kdybych se postavila na hlavu. Takže já si to nijak neberu. Já vím, proč to dělám, proč do toho chci jít, pro mě je to výzva a nikdo z těch lidí tam za mě nejde si pro tu výhru. Takže nějaký takový člověk pro mě není žádný extra názor, abych se měla podle něho rozhodovat,“ řekla jasně krásná Biasiol, kterou redakce potkala na premiéře filmu Wonka.


Dřina, dřina a dřina

Nicméně s takovou soutěží přichází určitá zodpovědnost. Veronica už nějakou dobu maká na své postavě, stejně tak její přítelkyně Barbora Mlejnková. A podle jejích sociálních sítí jde poznat, že v jídle se obě dvě nikdy moc neomezovaly. Naopak zastávají takový názor, že v životě musí být určitý balanc, a proto konzumaci prokládají sportem.

Každopádně Miss Czech Republic je skutečná výzva, a proto i Biasiol chce vypadat co nejlépe. Žádné diety ale nedrží. „Já se teď docela brzdím v tom mlsání. Máme krabičky přes týden, a vlastně když člověk jí střídmě a zdravě, tak do toho si může občas mlsnout. Ale teď to mám spíše takové osekané,“ směje se influencerka, která bude bojovat o titul krásy příští rok.


Výstava pejsků

Co se týká společných zážitků, tak holky si našly nového koníčka. Pro Báru to sice nic nového není, ale pro Veroniku ano. Dvojice má doma dva pejsky, se kterými se nyní rozhodly jezdit po výstavách. Nedávno byly na výstavě, kam poprvé vzaly svého chlupatějšího mazlíčka, a výsledek byl více než uspokojivý.

„Já jsem byla na výstavě asi už sedmkrát, Verča poprvé. Karlovi jsou dva roky a pro Manyho to byla premiéra, ale oba mají našlápnutou budoucnost. Skončili oba na druhých místech, s tím, že víme, co zlepšovat. U Karla je to projev, je rozmazlený, a u Manyho jsou to chlupy, který my jsme minimálně zastřihovaly, aby trošku vypadal, ale oni vlastně v téhle kategorii mají mít ty chlupy co nejdelší,“ dodala na závěr Mlejnková.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy