Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Věro Bílá, bylo mi ctí: Jan Bendig (25) dal legendární zpěvačce dojemné poslední sbohem

Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
Poslední rozloučení s Věrou Bílou, které proběhlo v sobotu v dopoledních hodinách v kostele v Rokycanech, bylo pro všechny přítomné velmi náročné. Kostelem plným lidí zněl hlasitý pláč, romskou královnu přišly oplakat davy lidí. Mezi nimi i Monika Bagárová a Jan Bendig, který měl tu čest uctít její památku proslovem.

Poslední rozloučení se zpěvačkou Věrou Bílou bylo pro mnohé z přítomných velmi těžké. Na cestě do nebe romskou královnu doprovázelo čtení z evangelia, ke slovu se však dostal i zpěvaččin kamarád Jan Bendig, který měl pro pozůstalé pár vřelých slov.

Zpěvák, který v poslední době dopomáhal Věře Bílé k vytouženému comebacku, sotva držel slzy. „Já bych chtěl poděkovat za mladou i starou generaci Věře Bílé za krásnou hudbu, kterou dělala, zůstane s námi celý život. Až přijdete domů, pusťte si její písničku, zazpívejte a zatancujte si, protože Věra se ráda bavila. Já bych chtěl ještě jednou poděkovat. Věro, bylo mi ctí, odpočívej v pokoji,“ řekl během proslovu zdrcený Jan Bendig.

Jen krátce před půl dvanáctou hodinou dopolední obřad skončil, davy lidí začaly vycházet z kostela ven. Rakev se zpěvačkou byla muži odnesena do auta, za kterým pozůstalí ušli kilometr a půl dlouhý pochod, kterým vyprovodili zpěvačku na její poslední cestě.

Související články

Další články