Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Věrnost se vyplácí: Skotský učitel létá jen s jednou aerolinkou, ta se mu odvděčila po svém

Andy McGinlay si nechal vytetovat logo společnosti, je jí totiž tak věrný,
že s ní létá pokaždé.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Buďte věrní, tisíckrát se vám to vrátí. Přesně takhle se to vyplatilo jednomu skotskému učiteli, který s jedinou leteckou společností procestoval 80 zemí světa.

Úplně jako první nás na tomhle příběhu zaujalo, jak je možné, že učitel si může dovolit cestovat většinou první třídou s jednou z nejdražších leteckých společností. Ale pak jsme si řekli, že mohl klidně dědit a učitele dělá jen tak pro radost. Nebo tak něco.

Andy McGinlay ze Skotska pracuje ve školství a miluje cestování, už navštívil osmdesát zemí po celém světě. Ale na všechny cesty si vybírá jedinou leteckou společnost, a to Emirates Spojených arabských emirátů. Navíc často cestuje první třídou, dokonce je se službami tak spokojen, že si nechal vytetovat jejich logo na ruku.

Aerolinky o svém věrném zákazníkovi moc dobře vědí a jeho věrnost (a utracené peníze) se rozhodly odměnit po svém, Andymu uspořádal personál oslavu přímo na palubě!

Skotský učitel tak měl boeing celý pro sebe, slavil se stevardy a s letuškami a do kokpitu ho vzal i kapitán. Andy samozřejmě neodolal a vyzkoušel si i práci těch, co jej jindy obsluhují, a jak říká on sám, oslava to byla skvělá, protože i samotný personál už považuje za svoje přátele.

Související články

Další články