Úplně jako první nás na tomhle příběhu zaujalo, jak je možné, že učitel si může dovolit cestovat většinou první třídou s jednou z nejdražších leteckých společností. Ale pak jsme si řekli, že mohl klidně dědit a učitele dělá jen tak pro radost. Nebo tak něco.

Andy McGinlay ze Skotska pracuje ve školství a miluje cestování, už navštívil osmdesát zemí po celém světě. Ale na všechny cesty si vybírá jedinou leteckou společnost, a to Emirates Spojených arabských emirátů. Navíc často cestuje první třídou, dokonce je se službami tak spokojen, že si nechal vytetovat jejich logo na ruku.

Aerolinky o svém věrném zákazníkovi moc dobře vědí a jeho věrnost (a utracené peníze) se rozhodly odměnit po svém, Andymu uspořádal personál oslavu přímo na palubě!

Skotský učitel tak měl boeing celý pro sebe, slavil se stevardy a s letuškami a do kokpitu ho vzal i kapitán. Andy samozřejmě neodolal a vyzkoušel si i práci těch, co jej jindy obsluhují, a jak říká on sám, oslava to byla skvělá, protože i samotný personál už považuje za svoje přátele.