Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Věřím, že někde je… Babička zmizelé Míši Muzikářové promluvila pro eXtra.cz

+ Dalších 11 fotografií
V lednu to budou dva roky, co zmizela Michaela Patricie Muzikářová z Ústí nad Labem. Kriminalisté kauzu loni v půli září odložili, dívku nenašli. Jako hlavní podezřelý zůstal partner její matky Otakar S., který spáchal sebevraždu. Redaktorům eXtra.cz se podařilo získat rozhovor s babičkou malé Míši. Žena, která neskrývá obrovskou bolest, stále věří, že její vnučka se jednou objeví. Modlí se za to...

Redakce eXtra.cz se vydala do místa, kde Míša Muzikářová žila se svou matkou a jejím partnerem Otakarem S. Někteří lidé z okolí mají obavy o své děti, jiní na kauzu už pomalu zapomínají. Pro všechny jde ale o obrovskou a stále nevysvětlenou tragédii.

Různí se i názory na matku Evu Muzikářovou. Jedni ji viní z toho, že je nezodpovědná, když své dítě stále nehledá, jiní si uvědomují její obrovskou bolest na duši – přišla o své milované dítě. Babička malé dívenky je statečná, ale při vzpomínce na svou vnučku má slzy v očích. „Věřím, že se vrátí,“ doufá a věří v zázrak.

Jen málokdo se dokáže vcítit do jejích pocitů. Přišla o to nejcennější – milovanou vnučku, se kterou se pravidelně stýkala a navštěvovaly se. „Je to obrovská bolest. Její věci pořád mám. Lidé na nás naházeli hodně špíny,“ netají se v hodně emotivním rozhovoru.

Podívejte se na exkluzivní video, v němž babička zmizelé Míši poskytla redaktorovi eXtra.cz rozhovor. Nepřála si však zveřejnit svou tvář. Její vzkaz pro ostatní rodiče je jasný: Dávejte na své děti pozor – jsou to nejcennější, co v životě máme.

Vývoj případu zmizelé Míši Muzikářové:

  • 11. ledna 2017 oznámila zmizení Michaely Muzikářové její matka Eva
  • 30. ledna našla policie mrtvého přítele Míšiny matky Otakara S., který se po několika výsleších na policii oběsil. Od konce roku 2016 čelil Otakar S. obžalobě ze zneužívání nezletilé dívky, Míša byla kvůli tomu vypovídat
  • 18. května přinesla média informaci, že se Otakar S. snažil před únosem dívky otrávit plynem sebe, Míšu i její matku
  • 27. července server iRozhlas informoval, že policie pracuje už jen s jedinou verzí případu – že dívku zabil Otakar S.
  • 15. září policie oznámila odložení vyšetřování okolností zmizení Michaely Muzikářové

Související články

Další články