Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Verešové ukradli lyžařskou výbavu za statisíce: Překvapivý vzkaz zlodějům

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
nepříjemnost
Modelce Andree Verešové (39) nezačal nový rok úplně šťastně. Hned druhý lednový den zloději ukradli její rodině lyže a snowboardy za statisíce korun. Nad nešťastnou událostí si Andrea posteskla na sociální síti a pro zloděje, kteří jí a jejím dětem znepříjemnili pobyt na horách, má jasný vzkaz.

Andrea je známou milovnicí hor a sjezdovek. V Tatrách ve středisku Jasná oslavila modelka s rodinou Silvestra a nyní si všichni užívají zaslouženého volna. Andreiny děti, Vanessa a Daniel, se v Tatrách dokonce chystaly na snowboardové závody. Tréninky jim ale přerušila nepříjemná událost.

Krádež

„Tak nás včera překvapili zloději a ukradli nám oblíbené lyže a dětem snowboardy, takže nemají na čem trénovat,“ postěžovala si Andrejka, která počínání zlodějů nedokáže pochopit. „Já bych nikdy nic takového neudělala, ale věřím, že karma je jen jedna…“

Modelku a její děti sice ukradená výbava mrzí, ale zároveň si uvědomuje, že jsou na tom jiní lidé daleko hůř a na novou výbavu by se jen těžko zmohli. „Bohužel jsou lidé a rodiny, kteří musí na zimní výbavu dlouho šetřit, a je strašné, že je někdo jen tak okrade a kvůli tomu nemohou ani jejich děti sportovat,“ zamyslela se modelka, která si může dovolit svým dětem nové snowboardy opatřit během několika minut.

Od teď si bude určitě dávat Andrea na své věci daleko větší pozor.

Související články

Další články