Andrea Verešová (34) v tom prostě umí chodit! I když je to máma dvou dětí, sex-appeal z ní přímo sálá, a to nejen díky úchvatným červeným šatům, které si vzala na ples. Byly od slovenské návrhářky Jany Pištejové, která jí na okolí bradavek našila korálky tak šikovně, že zblízka nic vidět nebylo.

Z dálky to ale působilo, jako by měla bradavky odhalené. Může se zdát, že v redakci trpíme jistou obsesí bradavkami, ale věřte, že to bylo rozhodně to nejzajímavější, co jste večer mohli na plesu vidět.

To, že někdo vydražil kombinézu pilota formule 1 Mika Häkkinena za milion korun a dal to na charitu, je určitě pěkné, ale Andrea je Andrea.

Modelka vsadila na honosné a zdobené šaty se zajímavým poloprůhledným živůtkem, proto omezila šperky a vzala si jen prsteny a decentní náušnice. Jako kabelku zvolila psaníčko v tělové barvě, které outfit oživilo. Vyčesané vlasy daly pěkně vyniknout její štíhlé šíji a perfektní make-up vše doladil k dokonalosti. Andrea by klidně mohla jít na červený koberec do Hollywoodu! Dámy, tady se inspirujte! A tady raději ne…