Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Verešová si outfitem na otevírání Špindlu namazala všechny na chleba! Proti zvadlému Valentovi to měla snadné!

Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Andrea Verešová (34) je tváří všech horských středisek v Česku i Slovensku a je to dobře. Její manžel Daniel Volopich je totiž jedním z "Velkých kluků", kteří přes majetkovou skupinu ovládají klíčová horská střediska, a my v bulváru můžeme být rádi, protože modelka to vždycky pořádně rozsvítí u nás i v Tatrách.

Letos na otvíračce zimní sezony ve Špindlu měla roli hodně snadnou. Klasicky nastoupila pod sjezdovku ve vycházkové zimní bundičce za dvacku a přidala jednu ze svých oblíbených variací na chlupaté boty. A musíme pochválit i Volopicha a Volopišťata.

Zatímco se Andrejka fotila, hopsaly okolo šukedelické missky Monika Leová s Lucií Kovandovou, které měly za úkol demonstrovat, jaké jsou ve středisku super služby, a na jevišti řádili Support Lesbiens. Už chyběla jen nepříčetná zlatokopka Doleželová a miliardář Janeček s kufrem

Na celém spektáklu nás hodně překvapil výskyt Aleše Valenty, který, zdá se, ještě žije, a co víc, protože skočil v Salt Lake City trojné salto s pěti vruty, je už 12 let stále považován za moderátora alespoň v okrajových částech země, a tak se produkce účastnil a předstíral, že moderuje.

Od Verešové se každopádně mají tuzemské ksichty co učit, protože jejímu pojetí kombinace hory - móda u nás ani u sousedů zatím žádná nekonkuruje ani vzdáleně.

Související články

Další články