Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Verešová se brání zuby nehty, že na postelovém videu s manželem není ona: Filmové triky, tvrdí

To je pohled přímo pro bohy. Je Andrea Verešová vůbec z naší planety?
Zdroj: Instagram Andrea Verešová
+ Dalších 6 fotografií
Obrana
Andrea Verešová (40) si stojí za svým, že v choulostivé nahrávce není ona, ale že jde pouze o fake video. Na svou obranu sdílela reakční video známého YouTubera Fatty Pillowa (28), který byl sám šokován tím, jak snadné je člověka oklamat filmovými triky.

FattyPillow reagoval na video muže, který si vyhrál s lidskou myslí pouhými filmovými triky. Že stačí oklamat člověka pouhým zeleným plátnem a pár tečkami v obličeji? Dost možná. "Nemůžete věřit všemu, co dnes vidíte. Tyhle brýle nejsou pravé," říká muž ve videu a nechal je zmizet. "Ani můj obličej," dodal s tím, že se mu obličej v mžiku změnil v jiný. A stačily k tomu jen pár teček fixou po obličeji. "Vlastně ani ten fix není pravý," pokrčil rameny a popisovač mu vyletěl z ruky.

Popsal pak, že ani pozadí není pravé, stěna za ním se shrnula jako závěs u okna a za mužem bylo zelené plátno. Až pak teprve odhalil svou pravou tvář. Právě na to konto reagoval YouTuber FattyPillow a byl naprosto šokován. "Čemu mám do prde*e dneska už věřit?" dostal ze sebe. "Opatrně, tohle bude v budoucnosti velkej problém," zdůraznil YouTuber.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Andrea Verešová se tímto snaží zachránit svou pověst a chce dopadnout toho, kdo choulostivé video jí a jejího manžela sdílel a rozšířil. Modelka tvrdí, že na videu vůbec není ona a že jde o fake video, které má poškodit ji i Daniela Volopicha. Podívejte se na video, kterým se Verešová brání.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy