Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Verešová přestřelila: V reklamě na tequilu tvrdí, že léčí a pomůže vám zhubnout

+ Dalších 22 fotografií
Tohle byla chyba
Slovenská modelka Andrea Verešová (39) rozohnila fanoušky, protože na své sociální síti propagovala produkt, na který se měla raději vykašlat. Kasala se tím, že tequila je léčivá a má blahodárné účinky na organismus.

Andrea Verešová (39) je velmi populární modelka a na sociální síti ji sleduje přes 300 tisíc fanoušků. Jako spousty jiných, tak i ona si přivydělává jako infuencerka propagací nejrůznějších produktů.

Nyní ale všechny šokovala, když postla vysmátou fotku na Instagram, na které drží v ruce tři lahve alkoholického nápoje. Nebylo by na tom nic neobvyklého, kdyby k tomu nepřidala komentář, který nabádá lidi ke koupi tohoto nápoje. „Jestli existuje zdravé, dokonce léčivé ‚pití‘, je to určitě tequila z modré agáve. Údajně má blahodárné účinky na organismus, samozřejmě v rozumném množství. Věděli jste například, že tequila léčí vysoký krevní tlak, cukrovku, osteoporózu, zrychluje metabolismus, a dokonce se po ní i hubne? Za vše může zázračný kaktus jménem agáve a v tomto překrásném balení určitě potěší každého a je to ideální dáreček nejen pro chlapa,“ popisovala na své sociální síti.

Jenže tohle raději psát neměla. Ačkoli Andrea vystudovala právnickou fakultu a je vdaná za právnickou špičku Daniela Volopicha, ani tak si neuvědomila, že porušuje zákon. Protože zákon výslovně zakazuje propagovat alkohol jakožto léčivou látku. Andrea za své jednání schytala ohromnou kritiku a i výsměch. Netrvalo dlouho a příspěvek raději smazala.

Mohlo by vás zajímat

Další články