Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Verešová na pohřeb dorazila! Kdo ze slavných na Jana Kočku (†28) zapomněl?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Pohřeb Jana Kočky (†28) je pro řadu lidí velkou společenskou událostí. Některé slavné tváře dorazily i na smuteční mši. Mezi truchlícími hosty nechybí zpěvák Daniel Hůlka (50) nebo politik Karel Březina (45). Dorazili také modelka Andrea Verešová (38) a poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý. Další slavné tváře ale chybí. Někteří slavní lidé se s Janem Kočkou rádi fotili. Na pohřeb ale z mnoha důvodů nepřišli.

Na posledním rozloučení s Janem Kočkou nechybí jeho dobrý kamarád Daniel Hůlka. Za významné politiky se přišel rozloučit Karel Březina. Bylo jasné, že mezi truchlícími hosty bude také zpěvák a skladatel Michal David (58). Na Jana Kočku nezapomněli také DJ Uwa a herec Michal Suchánek (53). Pro mnohé je překvapení, že na pohřeb dorazil poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý.

Ptali jsme se modelky Andrejky Verešové, zda na pohřeb také dorazí. Jan Kočka ji považoval za kamarádku. „Promiňte, zavolejte mi až odpoledne,“ sdělila Andrea Verešová (38) do telefonu. Nakonec se také mezi smutnými hosty objevila.

Ze známých tváří na pohřbu nechybí také fotbalový boss Jaroslav Starka nebo podnikatel Petr Vlasák.

Podívejte se do fotogalerie, kteří slavní lidé se s Kočkou během jeho života kamarádili. Někteří do kostela na poslední rozloučení došli, jiní na něj v den pohřbu zapomněli…

Související články

Další články