Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Verešová má hvězdnou kámošku: Party si užila s Ritou Orou! Co řekla o jejich setkání?

Andrea se zpěvačkou Ritou Orou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Andrea Verešová (38) u nás bezpochyby patří mezi celebrity první kategorie, a proto není divu, že má ještě hvězdnější kamarádky za hranicemi naší země. Pořádnou party si užila s britskou zpěvačkou Ritou Orou (27), za kterou se vydala hned, jakmile prchla z filmového festivalu v Karlových Varech. Jaké bylo jejich setkání?

Hvězdnými manýry rozhodně netrpí věhlasná zpěvačka Rita Ora, alespoň ne podle modelky Andrey Verešové, se kterou se dle jejích slov tyhle dvě rozhodně neviděly poprvé. Verešová byla donedávna plně zaměstnána filmovým festivalem v Karlových Varech, kde se opět blýskla v těch nejlepších modelech.

Je vidět, že i při plném pracovním nasazení nezanevře na svoje kamarádky, jelikož se hned potom vydala na party s Ritou Orou, kam byla pozvaná již dávno. „Dlouho jsme se neviděly, ale o to bylo naše setkání srdečnější. Dokonce jsem dostala milý dáreček s podpisem pro syna,“ prozrazuje Andrea na svém Instagramu.

A co o Ritě Oře prozradila? „Je úžasná, velmi milá. Na nic si nehraje a je s ní strašná sranda. Přijala pozvání do ČR, tak ji brzy možná uvidíme i u nás,“ odpovídala nadšeně na dotazy v diskuzi modelka.

Zdá se, že Andrea si večírek se světovou celebritou opravdu užila.

Související články

Další články