Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Verešová je před čtyřicítkou ohebná jako proutek: Andrea ukázala pekáč buchet a pevná prsa

+ Dalších 44 fotografií
velká galerie
Modelka Andrea Verešová (39) se rozhodla, že letošní léto bude hlavně v duchu odpočinku. Proto její sociální sítě od začátku léta neplní téměř žádné jiné fotky než ty od moře. A fanoušci si rozhodně nestěžují. Andrea ráda vystavuje svoji dokonalou postavu na odiv a není se čemu divit. Na to, že pohledné brunetce bude zanedlouho čtyřicet let, vypadá senzačně.

Modelka Andrea Verešová (39) je neustále v jednom kole a obvykle ani léto není výjimkou. Tentokrát se ale slovenská kráska rozhodla pro změnu. Místo léta našlapaného prací raději zvolnila a rozhodla se, že si prázdniny užije s rodinou na dovolených a bude odpočívat.

Velkým překvapením pro všechny bylo, když se Andrea nechala slyšet, že se letos neukáže na filmovém festivalu v Karlových Varech. „Letos jsem si nařídila klid a k narozeninám jsem si nadělila dovolenou. Dnes letíme do Itálie, kde budeme s rodinou a přáteli slavit. Vary tentokrát úplně vypouštím, aspoň budu příští rok vzácnější,“ prozradila eXtra.cz Verešová.

„Minulý rok ve Varech byl velmi pracovně náročný. I letos byl velký zájem firem, za což jsem jim vděčná. Tentokrát jsem si ale řekla, že jeden rok nebude vadit, když si uděláme pauzu. Léto si tentokrát užijeme jinak,“ dodala.

Andrea Verešová za rok oslaví čtyřicáté narozeniny, ale postavu by jí mohla z fleku závidět kdejaká dvacítka. Jak sama Andrea ale říká, stárnout by se mělo s grácií. „Každý máme vrásky, je ale potřeba stárnout s grácií. Jsem ale ráda za lichotky lidí, kteří mi dávají najevo, že to se mnou pořád není tak špatné,“ prozradila nám.

I tak jí nelze upřít, že na svůj věk vypadá opravdu hodně dobře.

Mohlo by vás zajímat

Další články