Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Verešová i Farna oblékly červený pytel: Jedna za dámu, druhá za rudý přízrak

Která vypadá lépe?
+ Dalších 17 fotografií
Na právě probíhajícím Mercedes-Benz Prague Fashion Week nemohla samozřejmě kromě ostatních celebrit chybět ani Andrea Verešová (38). Na tuto velkolepou akci vynesla opravdu pozoruhodné šaty, kolem kterých se nejenom na sociálních sítích strhla pořádná mela. Někteří lidé její outfit přirovnávali k podivnému červenému modelu Ewy Farne, která ho měla na sobě před několika měsíci. V tomto případě ale dvojnásob platí heslo, že když dva lidé dělají to samé, tak to rozhodně není to samé.

V Praze odstartoval týden módy neboli Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Slavné české tváře si nenechaly ujít novou tvorbu módních návrhářů a pořádně se na takovou velkolepou akci vyfikly.

Zatímco některé známé tváře jako Monika Babišová (44) svůj outfit moc nevychytaly, tak další v čele s Kateřinou Kairou Hrachovcovou nebo Evou Burešovou vypadaly zcela dokonale. Samozřejmě, že naprosto nepřehlédnutelná byla modelka Andrea Verešová (38).

Pro tuto příležitost se rozhodla vynést šaty z dílny Michala Marka. I když tentokrát neoblékla žádné odvážné šaty, přesto na sebe strhla veškerou pozornost. Andrea měla na sobě červené oversize šaty, které jsou z ušlechtilého svatebního saténu, začištěné saténovou lemovkou.

Tyhle šaty si můžete půjčit už od 12 000 korun. Andrea v tomto případě opět dokazuje, že na sobě nemusí mít šaty za statisíce, přesto dokáže vypadat luxusně. Někteří fanoušci si to ale nemyslí. Otázkou je, zda jsou vůbec hodni toho, aby něco takového hodnotili.

Ozvali se i tací, kteří její saténové šaty přirovnávají k podivnému modelu Ewy Farne (25). Jenomže Ewa tenkrát za svůj outfit, ve kterém vypadala jako strojvedoucí, schytala pořádnou kritiku. Šílené červené módní peklo, které na sebe narvala, jí přidávalo naprosto zbytečně kila navíc.

Za tuhle mimózní kombinaci je zodpovědný stylista zpěvačky Bartlomiej Indyka. Možná kdyby se Ewa inspirovala u Andrey Verešové a jejího stylisty, vůbec by nemusla působit robustním dojmem jako téměř pokaždé.

Musíme uznat, že kdyby oblékla široké saténové šaty, jaké měla na sobě Andrea Verešová, jistě by vypadala o mnoho lépe. Nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články