Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

David Limberský drží vánoční tradice: Pochlubil se adventním věncem z mechu

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Na adventních věncích dnes zapalujeme již třetí svíčku. Štědrý den se nezadržitelně blíží a právě ubývající vosk jasně předznamenává jeho příchod. Je jen málo domácností, v nichž věnec chybí, a spousta lidí se ráda pochlubí tím, jaký v tomto svátečním období zdobí jejich domov. Nejinak je tomu i u celebrit. Třetí svíčku nezapomněl zapálit ani plzeňský fotbalista David Limberský (36).

Vánoce mají několik symbolů, které k nim neodmyslitelně patří. Jedním z nich je nepochybně i adventní věnec, na kterém každou adventní neděli vzplane nová svíce. Ať už umělými, či vytvořenými z větviček jehličnanů, lidé si jimi rádi připomínají přicházející svátky.

Vánoční tradici drží i manželé Limberští. Ti zvolili letos adventní věnec z mechu, do kterého zasadili zlaté svíčky. A jakými věnci se pochlubily další celebrity?

Vlastnoručně si věnec vyrábí například Alice Bendová s rodinou, která letos zvolila jehličí, zlaté a stříbrné dekorace a bílé svíce.

Krásným věncem se sušeným ovocem a skořicí se pochlubila herečka Lenka Zahradnická a volný čas během těhotenství si jeho výrobou zkrátila i Berenika Kohoutová, která se nyní nazývá správnou bydlenkou. Podívejte se do galerie na to, jaké krásné věnce zdobí domy našich slavných.

Související články

Další články