Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Verešová a Koblížková společně na dovolené. Zde je důkaz, že Instagram a realita jsou dvě zcela odlišné dimenze!

Jsou to vůbec ony?
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Nádherné ženy, Monika Koblížková (37) a modelka Andrea Verešová (38), jsou velmi žádané a obdivované na sociálních sítích, kde mají na kontě desítky tisíc sledujících. Co se ale stane, když se vypne filtr a fotka neprojde žádnou úpravou? Jen stěží byste je poznali!

Tak to tu ještě nebylo! Každý ví, že i známé osobnosti jsou pouze lidé a ne každý z nás je dokonalý. Monika Koblížková, manželka Leoše Mareše, si dává obzvlášť záležet, aby na svém Instagramu vypadala dokonale, stejně to má i modelka Andrea Verešová (38), i když si ze sebe občas dokáže udělat legraci.

Obě dvě si užívají dovolenou na luxusním ostrově Mykonos v Řecku a i když tam zřejmě nedorazily společně, společný večírek si nenechaly ujít. To ale dámy nemyslely na to, že pokud se něco objeví na Instagramu, nebude to tip top, jak jsou zvyklé.

Třetí dáma, která si s nimi užívala večírek a také se pohybuje zejména ve slovenském šoubyznysu, zveřejnila fotografii z večírku, kde jsou všechny tři pospolu. A je to nálož! Zapomeňte na sexy výraz a dokonalé snímky, vypadají jako tuctové holky, které potkáváte běžně v ulicích. Fotografie naleznete v galerii.

Související články

Další články