Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Veřejné chlubení pedofila? Lidé reagují na pár, který je podobný tomu z Výměny manželek

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Na Facebooku, zejména v zahraničí, se upřela pozornost k páru, který spíše připomíná vnučku a dědečka. Jenže jak se ukázalo, jde o ženu a muže, kteří se jmenují Shelly Thornhill (26) a Michael Howard (82) a kteří jsou od sebe hodně věkově vzdáleni. Dokonce spolu mají prvního potomka. Ovšem muže lidé na internetu doslova pranýřují, že je pedofil...

„Veřejné chlubení pedofila?“ či „Tak to vypadá, že si někdo vyrobil rovnou pravnoučátko“ a mnoho dalších komentářů se sneslo pod snímky páru, který se ještě nedávno chlubil svou láskou na Facebooku.

Muž, který je o téměř 60 let starší než jeho partnerka, dostává hotovou slovní sprchu. Pro mnohé je ale pedofil, i když jeho vyvolené bude za pár let třicet. Zkrátka mnozí neunesli emoce, že dívka, která vypadá hodně mladě, počala potomka s mužem, který je dávno důchodcem.

Pod snímky lidé přidávají nenávistné komentáře hlavně ze zahraničí, ale sem tam se přidá i nějaký Čech. Právě ti mají možná v paměti český pár, který se zviditelnil v pořadu Výměna manželek. Tehdy Marian přivedl do jiného stavu partnerku Ivu, a to v době, kdy jí bylo 15 let.

Pro mnohé je senior Michael pedofil. A teď musí snášet různé urážky od lidí, kteří jeho lásku k mladé ženě, jež mu city opětuje, nechápou. Pro ně je zkrátka zvrhlík, co přivedl do jiného stavu vzhledem mladou dívku.

Související články

Další články