Veřejná budka s nápisem GuyFi se objevila v New Yorku na rohu 28. ulice a 4. avenue na Manhattanu. Pokud má muž potřebu se během dne uvolnit, může se schovat za černý závěs. Společnost by chtěla v budoucnu postavit víc takových veřejných masturbátorů. Tato budka se už ale setkala i s vlnou kritiky a někteří ji považují dokonce za nelegální.

To, že taková budka existuje, se po New Yorku profláklo celkem rychle. V budce najdete i stoličku, wi-fi připojení a notebook. A uspokojit se tam můžete zcela zdarma. Podle průzkumu až 39 % mužů onanuje v práci. Proto firma nabídla diskrétnější alternativu právě v podobě masturbační budky.

„Není pochyb o tom, že práce od devíti do pěti může být pro tělo stresující, zejména ve městě, které nikdy nespí. Je opravdu důležité, aby se lidé o sebe starali, zůstali zdraví a soustředili se na svůj úkol,“ říká spoluzakladatel Hot Octopuss Adam Lewis.

Mnozí ale s budkou nesouhlasí. Na sociálních sítích se strhla lavina komentářů. „Můj bože, to je nechutné,“ píše uživatelka Twitteru Ciarra Fields. „Pořád nemůžu dostat z hlavy GuyFi. Miluju New York, protože je tak progresivní a otevřený, ale co má jako tohle být?“ ptá se další. Kritici upozorňují na to, že budka nabádá muže k masturbaci na ulici a to je podle americké legislativy nezákonné. Za první den budku vyzkoušelo více než 100 mužů.