Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Verča Kopřivová si dělá srandu z drahého másla! Přitom to není tak dávno, co měla holý zadek

Není to tak dávno, co Verča neměla co do pusy.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
V poslední době se ve spojitosti s Jaromírem Jágrem (45) mluví jen o jeho angažmá v Calgary a také o tom, jak to ovlivní život jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové (26). Pár ale balení a přípravy na cestu neřeší. Zajímá je spíše drahé máslo.

Verča Kopřivová nás o svém životě důkladně informuje na Instagramu. Třeba minulý týden byla na houbách a na koncertě. Občas utrousí i něco o partnerském životě s Jaromírem Jágrem.

Nejprve se na sociálních sítích vysmála všem, kteří tvrdili, že už je jednou nohou v Kanadě. „Tak teď jsem se v televizi dozvěděla, že prej zítra nebo pozítří odlítám do Calgary, což já samozřejmě o ničem nevím. Takže asi bych si měla jít zabalit věci, aby mi to neuletělo,“ líčila svým fanouškům.

Super nálada jí ale nepřešla a začala řešit nepříjemný problém, který hýbe celým Českem. Verča totiž natočila krátkou scénu s hokejovou legendou u nich doma, jak sedí u stolu, na kterém leží potravina, kterou lze v poslední době vyvážit zlatem.

Oba si pochutnávali na zbytku másla rovnou z obalu, bez pečiva nebo jakékoli další přílohy. „Zlato, ale nejez to máslo jen tak,“ napomíná Kopřivová Jágra. „Tady tu kostku jsme měli mít až do konce roku. Vždyť víš, jak je to drahý," zakončila Veronika.

I ona na druhou stranu ale ví, jak vypadá život člověka, který musí dvakrát přemýšlet, než obrátí korunu. Teď si sice žije v blahobytu, ale není to tak dávno, kdy ještě musela hodně dřít, aby měla co do pusy. V minulosti totiž přišla o práci a byla zadlužená. „Neměla jsem na základní věci – nájem, splátky a jídlo," a tak začala tančit u tyče. „Bylo to mé rozhodnutí. V tu chvíli ,nejrychlejší a nejlepší‘ dočasná možnost, jak se dostat ze všech problémů, které byly noční můrou,“ hájila se Kopřivová.

Související články

Další články