Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Věra z Výměny manželek zametá stopy: Zmizely fotky i telefon, na seznamce je ale aktivní!

Věra zametá stopy!
Zdroj: TV Nova, amateri.com
+ Dalších 10 fotografií
Když se včera na eXtra.cz provalilo, že Věra z Výměny manželek poskytuje sexuální služby za peníze, doneslo se to i k účastnici reality show samotné. Paní Věra se očividně zalekla. Chtěla se zbavit všech důkazů a začala usvědčující materiály, které v redakci máme stále k dispozici, mazat. Zametání stop ale nedokončila!

Už když se paní Věra hlásila do Výměny manželek, živila se jako prostitutka. Na erotické seznamce inzerovala, že za úplatu poskytne sexuální služby. A to v Milovicích, kde bydlí, a přilehlém okolí.

Ve čtvrtek to na eXtra.cz prasklo. Paní Věra byla oslovena a sama se k prostituci přiznala. A pak začala se zametáním stop, do dokonalosti ho však nedovedla.

Věra měla na webu dva profily, z nichž jeden už nadobro zmizel. Z toho „hlavního“, přes nějž nabízela sexuální radovánky, část stále existuje. Jsou z něj pouze smazány fotografie, z nichž většina zachycovala hodně bizarní kousky, inzeráty a telefonní kontakt. Vše ostatní zůstalo.

Na svém profilu je paní Věra dokonce stále aktivní. Podle ukazatele posledního přihlášení tak učinila naposledy v pátek ve 14:42 hodin.

Zda si na erotické seznamce Věra stále domlouvá práci, jen neveřejně, není známo.

JAK SE PANÍ VĚRA SAMA USVĚDČILA?

CO NÁM K PROSTITUCI ŘEKLA?

SLEDUJTE O VÍKENDU EXTRA.CZ, PŘINESEME EXKLUZIVNÍ MATERIÁLY!

Související články

Další články