Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Věra z Výměny manželek to rozjížděla ve velkém: Víme, na kolik si za svoje služby přijde!

Věra z Výměny manželek to rozjížděla ve velkém.
Zdroj: TV Nova, amateri.com
+ Dalších 13 fotografií
Paní Věra (38) svou účastí ve Výměně manželek pořádně rozbouřila české televizní vody. O den později se totiž ukázalo, že si vydělává prostitucí. Na eXtra.cz jsme zjistili, jak to žena z Milovic dělá. Na svém profilu na erotické seznamce byla velmi aktivní. Teď vyplavalo na povrch, že takových profilů existuje víc. Víme, na kolik si přibližně svými službami měsíčně přijde!

Sexuální radovánky provozovala paní Věra v Milovicích, kde bydlí, a přilehlém okolí. Upozornila na sebe účastí ve Výměně manželek. A k prostituci se sama přiznala, tady si poslechněte peprný telefonát.

Podle obsahu inzerátů i hodnocení od kunčaftů nemá Věra potíže s téměř žádnou sexuální praktikou. Když kojila, nabízela dokonce mateřské mléko. Zjistili jsme, že profil nemá pouze na jedné erotické seznamce. Existuje jich víc, na jednom profilu má dokonce svou civilní fotku i s obličejem.

Jelikož paní Věra od čtvrtka, kdy to na eXtra.cz prasklo, mlčí, proto jsme oslovili ženu, která si vydělává na privátech. Dala pět a pět dohromady a řekla nám, že si paní Věra mohla přijít na 5 až 20 tisíc korun měsíčně.

Není jasné, zda Věra bude v tomto způsobu obživy pokračovat. Z profilu si smazala všechny fotky, stále se na něj ale přihlašuje a zřejmě tam komunikuje s potenciálními klienty.

Související články

Další články