Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Věra z Výměny manželek: Prodávala nahé tělo a pak se starala o cizí děti

+ Dalších 15 fotografií
"Nedělám to pro sebe, nekupuji si šminky, dělám to pro děti," přiznala eXtra.cz paní Věra (38) z Výměny manželek, proč se živí vlastním tělem. Na erotických seznamkách ještě před několika dny nabízela sexuální praktiky. Zjistili jsme, že v minulosti si vedle prostituce vydělávala ještě jedním způsobem. Hlídala děti v Milovicích.

Před dvěma týdny jsme viděli Výměnu manželek, na kterou se bude ještě hodně dlouho vzpomínat. Neutěšená domácnost paní Věry, která neměla ani ledničku a jídlo muselo být za oknem, všechny šokovala. Potom přišlo další zděšení, na webu eXtra.cz jsme napsali, že se živí prostitucí!

Zjistili jsme, že v Milovicích o jejím způsobu obživy věděli už dávno. Dřív jí totiž nevydělávalo jen vlastní tělo, ale na peníze si přišla i za hlídání dětí. „Mám neblahý pocit, že jsem kdysi narazila na nabídku hlídání dětí od paní Věry,“ tvrdila jedna z obyvatelek maloměsta, která Věru často potkává.

Další její znepokojivá slova potvrdila. „Ano, jeden čas hlídala. Pak někdo napsal něco o tom, v jakém stavu mají byt, že chlastají a už měla po hlídání,“ řekla žena z Milovic.

Paní Věra nám přiznala, proč se k provozování nejstaršího řemesla musela uchýlit. „Byli jsme finančně v haj*lu, můj muž nepracoval, takže nebyly finance, takže jsem to prostě dělala. Moje děti to vědí a chápou to. Je to práce jako každá jiná, já nevím, co každý řeší,“ řekla eXtra.cz účastnice reality show.

„Orálek za čtyři sta a klasiku za sedm set. Žádný extrémy teď nedělám. Jen normálně klasiku s gumou, orál bez gumy,“ nestyděla se říct, jaké ceny si za svoje služby účtuje.

Těžko říct, kolik inkasovala za hlídání dětí, nepochybně ale šlo o daleko pohodovější práci.

Související články

Další články