Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Věra Špinarová po zástavě srdce: 5 zásadních informací k jejímu zdravotnímu stavu!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Hlas má jako zvon, nevynechá žádný koncert a fanoušci ji milují. Taková je Věra Špinarová (65), která bojuje o život v pražské motolské nemocnici. Jaké jsou aktuální informace k jejímu zdravotnímu stavu?

1. Kolaps

Zpěvačka zkolabovala na koncertu v Čáslavi. Udělalo se jí nevolno, omluvila se divákům a v zákulisí zkolabovala! Přestalo jí bít srdce. Naštěstí byla na místě lékařka, která zpěvačce poskytla první pomoc. Vrtulník ji poté převezl do nemocnice.

2. Nebylo to poprvé

Věra Špinarová nechce zklamat své fanoušky a do koncertů dává vše. Bohužel už minulý rok zkolabovala po náročném turné s Petrou Janů. „Věra se cítila unavená už delší dobu. Již asi před měsícem se jí udělalo špatně v Karlových Varech, přisuzovala to vysokému tlaku a počasí. Říkala, že si jen na čtrnáct dní odpočine a pojede dál. Bohužel to už asi v té době bylo vážnější, než jsme čekali,“ říká navíc zdroj Super.cz.

3. Boj o život

Zpěvačku museli oživovat několik dlouhých minut! Proběhla masáž srdce a všichni se báli nejhoršího. Do nemocnice už jela ve stabilizovaném stavu, ale dalších 48 hodin pro ni bude kritických.

4. V Ostravě ji už pohřbili

Velký trapas se stal ostravské televizi, která kvůli špatným informacím prohlásila zpěvačku za mrtvou. Nakonec mylnou informaci stáhli a omluvili se.

5. Poškození mozku?

Zpěvačku přiváděli zpátky k životu několik minut. Jaké to ale bude mít následky, si zatím nikdo netroufá tvrdit. I přes stabilizaci je její stav velmi vážný a doktoři nechtějí dělat předčasné závěry.

Související články

Další články