Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Věra Patt v Prostřenu tvrdě narazila: Její taktiku nezbaštili ani diváci, ani její spolustolující

Věra Patt moc nezabodovala v pořadu Prostřeno!. Její vaření byl jeden velký chaos.
Zdroj: se souhlasem TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
trapas

Během tohoto týdne se postupně v oblíbeném kuchařském pořadu VIP Prostřeno! vystřídaly bývalé hvězdy různých reality show. Jednou z nich byla i někdejší účastnice VyVolených Věra Patt. Ta ale místo kulinářského umění mezi ostatními vynikala nejen svým nepříliš vhodným chováním, ale i drsnou taktikou a nepochopením pravidel soutěže. K jejímu vystupování se na Instagramu vyjádřil její soupeř Karel Frýd. 

Nepochopila pravidla

Chování Věry Patt v pořadu VIP Prostřeno!, kterého se kromě ní zúčastnily další hvězdy reality show Simona Míková, Julián Záhorovský, Karel Frýd a Pity, nemělo v soutěži známých osobností obdoby. Bývalá účastnice soutěže VyVolení nepochopila, že ve VIP verzi není třeba taktizovat, jde pouze o příjemně strávený týden u stolu. Výhra totiž neputuje nikomu do kapsy, nýbrž je věnována na dobročinné účely.

K taktice Patt, která všechny účastníky hodnotila jedním bodem, se vyjádřil i Karel Frýd. "Ahoj, chtěl bych se vyjádřit k těm pěti dnům, které jsou samozřejmě předtočené a dnes je finále. Chci poděkovat všem zúčastněným a chtěl bych říct, že se třemi lidmi mi bylo ctí večeřet u stolu. Jsou to neuvěřitelní lidé," uvedl na Instagramu Karel, který v pátek vařil jako poslední.

Mezi lidi, se kterými je řeč, se podle bývalé hvězdy soutěže Big Brother ovšem nezařadila jedna z nich - Věra Patt. "Potom je tu jedna osoba, vy všichni víte kdo. Čtu vaše haty a čte se mi to blbě, ale na druhou stranu ona taková je, ona si za to může, nepochopila vůbec princip VIP Prostřena, kde je to jak o vaření, tak o prezentaci toho člověka," pokračoval Frýd. "Ona to nezvládla," dodal a poděkoval všem divákům za krásné zprávy, které společně se Simonou Míkovou, Pitim a Juliánem Záhorovským dostávají.


Místo výhry výsměch

Věra, která ostatní pohostila ve středu, chtěla tak moc vyhrát, že se dokonce zhroutila před kamerou. "Já bych to strašně moc chtěla vyhrát. Nikdy v životě jsem nic nevyhrála a opravdu by mě to potěšilo," řekla a v mžiku se rozplakala přímo před kamerami. Zuby nehty si hájí i svou taktiku: "Já si myslím, že i ostatní sem přišli s nějakou strategií. Vždyť je to jasné, každý chce přece vyhrát," obhajuje své herní počínání.

Vítězkou pořadu se nakonec stala Simona Míková, kterou si řada lidí pamatuje z reality show Svatba na první pohled. "Děkuju za super týden ve společnosti skvělých lidí," napsala usměvavá blondýnka na Instagram a v příspěvku označila pouze Pitiho, Juliána a Karla. "Díky za všechny vaše milé komentáře a podporu!" dodala s tím, že její výhra poputuje na nadační fond dětské onkologie, která pomáhala i jejímu bratrovi. Věra Patt se prostě nepředvedla a nezískala si ani sledující, ani přízeň známých tváří českého showbyznysu.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy