Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Věra Mikulcová: Všichni jsme z opic! Otevřeně o steroidech, ochlupení i plánu na děti

+ Dalších 11 fotografií

Profesionální kulturistka, trenérka a držitelka dvou světových rekordů Věra Mikulcová (40) se v pořadu Na kafeečko na Lifee.cz svěřila s tím, jak to má se steroidy, kolik má na těle ochlupení i zdali plánuje se svou partnerkou děti. "Bohužel ta doba je taková, že ty sportovci jsou tlačeni k lepším výkonům," komentovala užívání podpůrných látek.

Známá kulturistka Věra Mikulcová si zakládá na vypracované postavě. Netají se ani tím, že si občas vypomůže anabolickými steroidy. Neobává se však jejich dopadu na své zdraví? I o tom se rozhovořila v pořadu Na kafeečko Miluše Bittnerové na Lifee.cz.

Nechci nikdy překročit tu hranici

"Ono je to takové hodně zkreslené, že lidi, co jsou absolutně proti kulturistice, tak tvrdí, že je to životu nebezpečné, že je to támhle to, támhle to. A já osobně si myslím, že je to zase na každém člověku, že všechno se musí užívat a dělat s takovou mírou a mít prostě k tomu respekt. Takže nevím, jestli jsi mě viděla, já nevím 3, 5 let zpátky. Já jsem plus mínus velikostně třeba stejná, protože si myslím, že to mám v hlavě docela srovnaný," svěřila se Mikulcová v pořadu Na kafeečko.

"Nechci nikdy překročit tu hranici, takže myslím si, že není to, jak se říká životu nebezpečné," dodává kulturistka, podle které je nyní "doba taková, že ty sportovci jsou tlačeni k lepším výkonům. Kdyby se třeba dala hranice, což by mi taky nevadilo, že prostě se to nesmí, tak a tak, tak by to bylo spravedlivý pro všechny, ale prostě nikde, v žádným sportu není daná žádná hranice," stěžuje si Mikulcová na podmínky ve sportu.

Všichni jsme z opic

A jak to má Mikulcová s ochlupením? Nemá s jeho růstem kvůli steroidům potíže? "Ono právě, teď to řeknu tak nehezky, ale ono prapůvodem vlastně všichni jsme z opic a samozřejmě to ochlupení mají ženy i muži. Takže to ochlupení jakoby jde víc u toho, ale zase znám i ženský, který neberou třeba anabolický steroidy a jsou chlupatý taky a chodí na depilaci třeba," popisuje Mikulcová. Sama však na sobě žádné razantní změny v tomto směru nepozoruje.

O Věře Mikulcové je známo, že žije se svojí partnerkou Janou. Řeč tak přišla i na to, zdali spolu neplánují založit rodinu. "My máme jedno velký dítě, to je fitko, pak máme Tondu a Edu. A my jsme se na tom shodly, ani jsme se o tom nějak více nebavily, ale spíš ne. Teď to to zní jako hodně sobecky, ale je to hrozně velká, další starost a strašně moc času pro to děcko, takže si to nedovedu představit, že bychom ho měly," řekla Mikulcová jednoznačně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy