Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Věra Mikulcová šla do naha: Celé tělo ukázala na Adama zepředu i zezadu

Věra Mikulcová šla do naha: Celé tělo ukázala na Adama zepředu i zezadu
Zdroj: Se svolením Věry Mikulcové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Nejznámější česká bodybuilderka Věra Mikulcová (39) se toho nebojí. Své vypracované tělo ukázala v celé své kráse, a to jak zepředu, tak i zezadu. Odvážné pozdravy poslala z Portugalska, kam odjela se svou vždy podporující přítelkyní Janou na závody, ze kterých si odvezla ocenění.

Mikulcová získala cenu

"Nechali nás hodně potrápit, ale mám radost, mám placku. Strašně moc děkuji Janě Paulátové, bez ní bych to nezvládla. Za celou dietu skláním obří poklonu, i za to, co všechno pro mě dělala a dělá. Moc děkuji vám všem za velkou podporu, vážím si toho, kolik vás je," uvedla s nadšením česká bodybuilderka Věra Mikulcová ke snímkům z Portugalska, kde se účastnila závodů, kam odjela s partnerkou.

V Portugalsku se však ještě na nějakou dobu zdržela a posílá slunné pozdravy z krásné krajiny, kterou poznává společně se svou Janou.

Poslední dobou září Věra víc než kdy dřív. S partnerku Janou je podle snímků a příspěvků velmi šťastná. Jana je pro ni navíc tou největší oporou. Dokonce milují i stejný sport, a tak se vzájemně velmi doplňují.

Bez dopingu to nejde

Věra Mikulcová se kulturistice věnuje už více než dvacet let. Jako mladá měla nějaké to kilo navíc, a tak se na svém těle rozhodla zapracovat. Tvarování těla Věru chytlo nakonec natolik, že již nikdy nepřestala a tento sport se stal její závislostí.

Později se rozhodla, že zkusí štěstí v profesionálních soutěžích, avšak podle ní se tenhle sport bez dopingu neobejde. "Bez dopingu by to na nejvyšší úrovni nešlo, neznám nikoho, kdy by to mezi profesionály nevyužíval," řekla kulturistka v rozhovoru pro DVTV. Podle ní je látkami podporujícími výkony prolezlý celý vrcholový sport. "Žádný profesionální sport se bez toho neobejde," myslí si Mikulcová.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy