Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Věra Mikulcová se pustila do Filipa Grznára: Šašek, který ublíží i lidem s rakovinou

Věra Mikulcová se pustila do Filipa Grznára: Šašek, který ublíží i lidem s rakovinou
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
kulturistika
Oba mají obrovské svaly, oba se netají tím, že mají zkušenost se steroidními látkami. V posilovně jsou více než doma. Přesto se nemají rádi. Kulturista Filip Grznár (34) se nedávno navezl do kolegyně Věry Mikulcové (37), která se řadí k nejúspěšnějším českým profesionálkám, kvůli tomu, že už nemá nic společného se ženou, musí se holit a "tam dole" už má podle něj mužství. Věra mu teď vrátila úder...

Grznár pro eXtra.cz exkluzivně uvedl, že Věrák, jak Mikulcové říká, je kvůli nadměrné konzumaci steroidů už víceméně mužem. „Osobně jsem přesvědčen o tom, že tam dole to má vlivem mužského hormonu testosteronu tak zvětšený, že by za chvíli mohla klidně nosit suspenzor. Myslím, že by regulérně měla jít na operaci a opravdu si tam nechat vyrobit mužské přirození. Za prvé by jí to i slušelo, a tím, že preferuje ve vztahu ženu, tak by to bylo na pohodu. Nebo by měla s užíváním steroidů skončit a být zase ženou. Pro mě je Věrák skvělá sportovkyně, ale měla se i přeměnit celkově na chlapa,“ vysvětlil Filip Grznár o své kolegyni z branže, o které je přesvědčen, že se musí několikrát týdně holit.

Mikulcová se netají tím, že si vyslechla na internetu nebo od některých lidí různé posměšky kvůli své vizáži. Ale spíš se těm lidem směje, než by si kritická slova brala osobně. A na Grznára má svůj jasný názor. "S tím člověkem bych se nikdy nebavila. Nemohla bych být v jeho přítomnosti. Je to šašek, který ve svých videích je schopen urážet lidi třeba s rakovinou. Takové lidi já nerespektuji, nevyhledávám a nemohla bych s nimi mít cokoliv společného," řekla eXtra.cz Věra Mikulcová, která se pyšní postavou, kterou by jí mohl nejeden muž závidět.

Je evidentní, že Mikulcová se s Grznárem nemají rádi. Uznat ale každý musí, že oba jsou po sportovní stránce skutečnými profesionály, kteří si zaslouží uznání.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy