Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Věra Mikulcová jako česká Angelina Jolie: Dieta z ní udělala s nadsázkou kopii herečky

Věra Mikulcová jako česká Angelina Jolie: Dieta z ní udělala s nadsázkou kopii herečky
Zdroj: Profimedia.cz / Věra Mikulcová
+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Česká kulturistka, která před časem zaskočila mnohé svou extrémně svalnatou postavou, teď naopak ukázala, jak vypadá, když je v drastické dietě. Věra Mikulcová (37) v určitých rysech, když se dostala pod svou standardní váhu, mírně a s nadsázkou řečeno připomíná slavnou herečku Angelinu Jolie (44), o níž se v minulosti spekulovalo, že trpí anorexií.

Alarmující váha 34 kilogramů a k obědu jen kostky ledu. Tak prý vypadaly podle amerických bulvárních médií dny na smrt vyhublé Angeliny Jolie, kterou do zoufalého stavu uvrhl vyostřený rozvod s Bradem Pittem.

„Na rukou ani nohou nemá Angelina téměř žádný podkožní tuk. Jsou to vlastně jenom kosti, což je dost v nepořádku,“ vyjádřil se před dvěma lety pro hollywoodlife.com odborník na poruchy příjmu potravy.

Drastické diety

Podobně tomu je i s Věrou Mikulcovou, která když se pustí do diety, je schopna zhubnout desítky kilogramů v poměrně krátké době. A na snímku, kterým se pochlubila, nápadně připomíná americkou herečku... "Když jsem v objemové fázi, tak trénuji pětkrát týdně, když se dostávám do fáze, kdy shazuji, tedy dietní, tak trénuji desetkrát týdně a mám hodně striktní dietu, která je na hranici pevné vůle," popsala pro eXtra.cz Mikulcová, která se svým tělem umí hotové zázraky.

Aby také ne. Věra je podle všeho nejslavnější kulturistka Česka, která rozhodně umí ovládat své tělo. Jednoduše řečeno, když chce přibrat, přibere, když potřebuje shodit, dostane se na váhu, která jí vyhovuje. Na její tělesné proměny se podívejte do galerie. Sami jistě uznáte, že Věra je skutečná profesionálka. A kdo ví, třeba se jednou dostane i do filmu. Stejně jako Angelina.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy