Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Věra Mikulcová určitě bledne závistí: Natálka má 125 kilo a tělo jak šutr

Nataliya Kuznetsova: Kulturistka má 125 kilo, tělo samý sval a šlacha
Zdroj: Instagram Nataliya Kuznetsova
+ Dalších 9 fotografií
Kulturistka

Kulturistka Nataliya Kuznetsova (30) má tělo samý sval a šlachu. Její váha se vyšplhala na úctyhodných 125 kilogramů. Tohle tělíčko strčí do kapsy kdejakého chlapa, přesvědčte se v galerii.

Amazonka z Ruska je pořádná hora svalů

Jaký muž by nechtěl ženu, která pravidelně sportuje, stará se o sebe a není jí jedno, co jí? Tato žínka z Ruska to ale poněkud přehnala. Když se vedle ní postaví běžný muž, vypadá ne jako král džungle, ale spíš jako neduživý ratlík. O sexappealu se v případě tohoto ženského vysportovaného těla už mluvit nedá.

"Kulturistika. Dělám ji sama pro sebe, ne proto, abych uspokojila ty, kteří soudí mě nebo kohokoli jiného. Tohle je moje umělecké dílo," chlubí se Nataliya Kuznetsova. Svaly opředené Rusce by mohla závidět i česká hora svalů Věra Mikulcová. 52 centimetrů přes bicepsy jen tak nějaká žena skutečně nemá. Toto je úplně jiný level.

Nataliya Kuznetsova si šla za svým snem

Ruská Amazonka začala posilovat už ve čtrnácti, kulturistiku si absolutně zamilovala. Ručička na její váze se vyšplhala až na úctyhodných 125 kilo. Ať ale vypadá Nataliya, jak vypadá, je ve svém oboru extrémně úspěšná, drží několik sportovních rekordů a vítězství. Haters ji nezajímají, Amazonka dělá, co ji baví, je šťastná a na sociálních sítích nestačí ostatní ženy inspirovat, jak se dostat na cestu za svalnatější postavou. Kráska je bisexuální, šanci získat její srdce mají tedy jak ženy, tak muži.

Na pořádné svaly mrkněte do galerie.

Související články

Další články