Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VĚRA BÍLÁ BYLA ZLÁ POVAHA, tvrdí její řidič: Mrazivá slova plná opovržení!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
drsný VERDIKT
Smrt téměř každého člověka vyžaduje pietu, v případě Věry Bílé (†64) to ale už pro několik vzpomínajících lidí neplatilo. Řidič, který romskou zpěvačku přesunoval po celé republice, o ní mluví tak chladně, až z toho naskakuje husí kůže!

Nejprve ji den po smrti zkritizovala Emma Smetana, teď se přidal další hlas.

„Byli jsme spolužáci na základní škole a taky jsem ji se skupinou Kale dřív vozil po vystoupení. Nechtějte po mně ale, abych na ni vzpomínal. Kdybych měl říct něco hezkého, asi bych musel přemýšlet hodiny. Všichni přece vědí, jaká byla, jak se chovala, jak po všech žebrala peníze a podobně,“ říká naostro Milan, bývalý spolupracovník zesnulé romské pěvecké hvězdy.

„S Věrou se nedalo hnout. Postavila si hlavu a všechno muselo být podle ní. Připadá mi, že jediná pozitivní věc, která se o ní dá říct, je ta, že pěkně zpívala. O těch zlých věcech bych mohl asi hovořit hodiny a hodiny. Povahově to u ní bylo všechno mimořádně špatně,“ nebere si servítky exspolužák.

Posluha

„I když už jsem pro ni nejezdil, tak mě párkrát poprosila, abych jí něco obstaral. Už nechodila, jen ležela na posteli a kouřila. Ale když se to začalo často opakovat, řekl jsem jí, že nejsem žádná posluha, ať řekne své rodině, kterou má rozvětvenou, a rozloučili jsme se,“ popisuje poslední kontakt s romskou hvězdou Milan.

Věra Bílá na tom byla už za spolupráce s ním tak zle, že při dopravě musela přicházet všemožná opatření.

„Když jsem ji vozil na vystoupení, musel jsem s sebou brát schůdek, který jí pomáhal nastupovat a vystupovat z auta. Stejně ji ale muselo vytlačovat několik lidí,“ dodal řidič.

Související články

Další články