Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Věra Bílá (†64) už je v nebi s milovaným synem (†33) a manželem (†59): Těšila se za nimi!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
OBROVSKÝ ŽAL
Už je konečně zase se svými nejbližšími… Když v pondělí zesnulou Věru Bílou (†64) před šesti lety krátce za sebou opustili syn (†33) a půl roku po něm i manžel (†59), oba Františkové, zhroutila se a moc si přála, aby zemřela a mohla být zase s nimi. Teď se jí konečně její největší přání splnilo.

Syna Františka (†33) nalezli začátkem roku 2013 na veřejných toaletách v centru Rokycan bez známek života. Věra Bílá si myslela, že ho někdo zabil, policisté ale násilné úmrtí vyloučili a spekulovalo se tehdy o předávkování, protože se u těla našly drogy.

Jen půl roku poté cestou z dialýzy zemřel v sanitce její milovaný manžel Franta (†59).

„Já chci za svými Františky. Zabiju se!“ hořekovala na pohřbu svého muže. Jeho odchodem ztratila smysl života. Druhý jí poskytovalo zpívání, nabídky ale nepřicházely, a když už, vždy se to nějak zhatilo.

Možná proto není divu, že Věra Bílá pak opakovaně uvažovala o sebevraždě.

„Věra už má klid. Už je se synem a manželem, s kterými chtěla být. Žal po nich hrál velkou roli v jejím životě. Takhle obrovský smutek jsem ještě nikdy neviděl. I když se smála, v očích pořád měla trápení. Nebylo dne, aby mi nevyprávěla, že se jí po nich stýská. Brečela kvůli nim každý den,“ řekl eXtra.cz Jan Bendig, který se zpěvačkou v poslední době připravoval návratové turné.

„Občas mi je taky hodně smutno a přepadne mě během vystoupení pláč. Moc mi totiž chybí můj manžel a syn, o které jsem před lety přišla. Z ubytovny se už stěhovat nechci. Jsem tu spokojená. Zemřel tu můj manžel a já tu chci zemřít taky,“ prohlásila před pár týdny. A přání se jí téměř splnilo.

Související články

Další články