Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Venušin horoskop: Silná vášeň ovládne chtivého Lva, Váhy se budou tulit

Retrográdní Venuše otevře minulost.
Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
horoskop
Planeta Venuše je teď hodně silná, avšak její chod je zpětný. To znamená, že vše, co jsme v minulosti prožili v oblasti lásky a vztahů a stále nemáme zpracováno, se nám vrátí. Jak budou vypadat tyto dny? Hvězdy vědí, že to ze začátku nebude úplně zalité sluncem!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Na ohnivého Berana nepůsobí retrográdní Venuše vůbec dobře. Nejdříve se uzavřou do sebe a pak budou plakat na každém rohu. Minulá láska se v jejich emocích ozve hodně silně. Berani, vyřešte si, co je iluze a co opravdu cítíte. Možná se ve svých citech mýlíte a zbytečně se trýzníte.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci budou při planetě Venuši řešit hlavně pracovní záležitosti. Vše však půjde přes komunikaci nejen se zákazníky, ale především s kolegy. Hvězdy vám radí, abyste se tolik nestresovali, jinak to bude mít velký vliv na vaše zdraví.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Zrozenci Blíženců ucítí pořádnou krizi, která se projeví na jejich manželství nebo trvalém vztahu. Čekejte, že prožijete pořádnou krizi a chvilkami to bude vypadat i na rozpad vztahu. Nebojte se, vše dojde k regeneraci a rozbouřené vody se uklidní.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

S rakem v tomto období, kdy je Venuše retrográdní, pořádně zamávají silné emoce. Týkat se budou hlavně oblasti rodiny, se kterou neumíte moc komunikovat. Nebude mít však význam, abyste se s nimi hádali, snažte se to vyřešit s chladnou hlavou.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev v poslední době hodně bojuje se svým egem a mnoho lidí mu nastavuje zrcadlo. Zrozenci ohnivého znamení by v sobě měli najít rovnováhu a zaměřit se na staré rány z minulosti a změnu v myšlení. Uvidíte, že vám bude vesmír nakloněný.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pannám se vrátí stará křivda, kterou prožili v roce 2010. Bude se to týkat nějaké finanční situace, která pro vás nebude vůbec příznivá. Snažte se všechno napravit, ať se na konci listopadu můžete opět posunout dopředu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy v tomto období ucítí silnou potřebu milovat. Budou jako medvídci, kteří se ke každému přitiulí, jen aby jim dali najevo lásku.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři budou bojovat s tím, že jejich vztah, který právě prožívají, ztrácí význam. Nejspíše se z něj vytratila nějaká jiskra. Toto znamení by se však mělo zaměřit na sebe. Pravděpodobně totiž bude chyba ve vás.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Opět vám někdo škodí a vy nevíte proč? Kozorozi by se měli pořádně podívat do své minulosti a zjistit, kdo jim celou dobu škodí. V polovině listopadu tohoto nepřítele prokouknete a konečně mu řeknete, co si o něm myslíte. Tato zátěž vám nakonec přinese krásné osvobození.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelce v tomto období naprosto zasáhne amorův šíp. nebude to však žádná nová láska. Objeví se totiž dávná láska, kterou jste měli dlouhá léta ve své paměti. Připravte se na to, že to bude mega smršť emocí.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milý Vodnáři, asi se vám to nebude vůbec líbit, ale do vašeho života opět vstoupí láska. Bohužel však ta bývalá, se kterou máte nějaké nevyřešené věci. Podvedli jste se nebo hrubě urazili? Je na čase se omluvit. Uvidíte, že se vám následně uleví.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryba se kvůli planetě Venuši bude potácet hned mezi dvěma lidmi najednou. Nebude zprvu vůbec vědět, koho miluje a koho ne. V těchto dnech by tedy měli naslouchat své intuici a poslouchat svoji duši. Nakonec se rozhodnou správně.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy