Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Venuše opět útočí pořádnou silou: Panny najdou sebehodnotu, Raka čeká slzavé údolí

Zdroj: Profimedia
Každé znamení zvěrokruhu má ve svém poli zastoupeno všech 12 planet a ty se váží na jednotlivá znamení. To se však jen mimořádně shoduje se znamením, kdy jste se narodili. Jak tedy zjistit, jak vás tato planeta ovlivňuje? Venuše je v tomto období v celé své síle a její účinky budou pořádně silné!

Venuše ovlivňuje úplně všechna znamení zvěrokruhu. To, jak na vás však působí, vám ale nepoví znamení ani měsíc, kdy jste se narodili. Zjistíte to podle toho, kde přesně se nacházela Venuše ve vašem znamení. Vypočítat se to dá naprosto jednoduše, pokud znáte nejen datum vašeho narození, ale i čas. Na internetu nebo v knihách je pak mnoho tabulek, do kterých zadáte jen své údaje a najdete si svou Venuši.

Venuše v Beranu

V tomto období máte sklony dělat unáhlené závěry. Dejte si však pozor, abyste se nespálili. Planeta Venuše vám sice pomáhá a jste zamilovaní jako blázen, ale nehrňte se do toho úplně po hlavě. Mohli byste později litovat!

Venuše v Býku

Býk je poután ke karmické lásce z minulého života, která mu zabraňuje jakkoliv se pohnout z místa. Kvůli tomu má sklon k plachosti a cítí se nejistý. Neumí si představit, že se svou láskou žije, ale zase nemůže být bez ní. Je to skličující pocit.

Venuše v Blížencích

Jeho láska se zakládá na intelektu. Žádné velké vášně od nich nečekejte. Ani sexu nijak zvláště neholdují. Pokud už navážou vztahy, tak je to jen z nutnosti, nic jim to neříká a žádné extra pocity to v nich také nevzbuzuje… Jinak to není ani na podzim.

Venuše v Raku

Venuše v Raku žije celý život ve stereotypu… Dokonce si vybírá i svého budoucího partnera po vzoru svých rodičů. Má to tak nějak zafixováno v hlavě. Rád se učí od starších lidí a trvá na tradicích. Nenadchne ho protějšek, který má otevřenou mysl a pokrokové vnímání světa.

Venuše ve Lvu

Tyto osůbky si pořád hrají na mučedníka. Nosí s sebou imaginární břímě, aby všichni viděli, jak moc trpí a má to těžké. Má pocit, že dává lásku, kterou nikdo nikdy nedocení a nevrací se mu zpět. Jejich láska však není upřímná! Dokazují si tím jen své ego.

Venuše v Panně

V tomto období, kdy je planeta Venuše v retrográdní fázi, se staví do ústraní a dělají, že jsou introverti. Mají totiž velký strach, že se jich někdo dotkne a oni to pak budou špatně snášet. Klidně se stáhněte, ono vám to na chvíli neublíží!

Venuše ve Váhách

Venuše ve Váhách je takový chameleon. S tím, s kým je nasaje energii jako houba. Dokáže úplně bravurně napodobit milující osobu a ani mu nepřipadá divné, že ztrácí sám sebe. Váhy by si měly uvědomit, kdo vlastně jsou.

Venuše ve Štíru

Prochází dlouhým obdobím, kdy si je jist, že jeho sexuální život stojí pěkně za prd. Jsou to vášniví lidé a potřebují neustále podněty ke stimulaci. Jen neví, jak to zrovna změnit. Nechte to plynout a uvidíte, že svůj apetit zase naleznete.

Venuše ve Střelci

Z minulých životů si nese vysoké ideály, přestože podle nich ne vždy žije. Vyhledává neustále lidi, místa a okolnosti, které by mu navodily pocit, že je svým idealistickým prožitkům blíže.

Venuše v Kozorohu

Venuše v Kozorohu má pevně nastavená pravidla a nehodlá z nich slevit. V tomto období by konečně mohlo toto znamení najít svou spřízněnou duši, člověka, který s nimi rezonuje na všech úrovních.

Venuše ve Vodnáři

Vodnář je prostě rebel a miluje svoji svobodu. Jeho Venuše mu sice umožňuje, že je citlivý tvor, ale přesto má rád víc sám sebe a své ideály než partnera. Tak to vždycky bylo a bude.

Venuše v Rybách

Venuše v Rybách na tom vůbec nebude dobře. Retrográdní Venuše jim způsobí hodně bolesti z minulosti, kdy se otevřou rány, které si prožili se svou první láskou. Bohužel dojde i na slzy.

Související články

Další články