Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Venku z dluhů? Popelář Franta z Mostu! dostal za reklamu úžasnou sumu!

+ Dalších 22 fotografií
Exekuce
Zdeněk Godla se stal takřka přes noc známou osobností. Do povědomí veřejnosti se nejvíce dostal díky seriálu Most!, kde hrál popeláře Frantu. Jak se zdá, i v reálném životě mu komunální služby přinesly finanční obnos. A ne jen tak ledajaký. Romský herec, na kterého bylo uvaleno 21 exekucí, si účinkováním v reklamě přišel na pohádkovou částku a tím dokázal pokrýt veškeré dluhy, které ho pálily.

Před časem jsme vás informovali o tom, že Zdeňku Godlovi svitla naděje na splacení všech svých exekucí. Přijal totiž nabídku na roli v seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě. Za roli v Ordinaci si mohl údajně vydělat až sto tisíc za měsíc.

Už tato nabídka slibovala vyřešení jeho finanční situace. „Na roli v Ordinaci se těším. Čeká mě dost práce. Je to pro mě příležitost, jak se posunout v tom, co mě baví. A herectví se mi zalíbilo,“ svěřil se eXtra.cz před časem Zdeněk Godla.

Jak se ale ukázalo, své exekuce může Zdeněk Godla splatit ještě o něco dříve. Jeho syn Zdeněček Godla se na sociální síti pochlubil fotkou, na které tatínek Zdeněk pózuje na billboardu a láká k práci pro španělského poskytovatele komunálních služeb. K fotce synek připsal zajímavý komentář – 1,5 🍉.

I méně bystrému uživateli Facebooku je jasné, že si Zdeněk pravděpodobně reklamou přišel na 1 a půl milionu. Společnost FCC, pro kterou Godla reklamu dělal ale uvedla, že honorář za reklamu byl řádově nižší. Těžko se tedy domnívat, kolik si herec reklamou vydělal.

Zřejmé ale je, že známému herci jakákoliv částka pomohla k pokrytí části jeho dluhů. Může se tedy dále věnovat tomu, co ho aktuálně baví nejvíce – herectví.

Mohlo by vás zajímat

Další články