Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Venku sněžííí a dnes to bude husičkový den!

Dají si i tyhle holky zítra husičku?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Venku sníh a mráz, zima je už podle všeho opravdu tu! V dnešní době už je úplná blbost koukat doma u televize na předpověď počasí. Stačí si ráno otevřít Instagram, Facebook a nebo Twitter a hned víte, jaké je venku počasí.

První sníh, to je takový celosvětový fenomén, který se musí, ale prostě fakt musí zdokumentovat! To vědí i naše hvězdičky showbyznysu, a tak konečně máme na 100 % potvrzený fakt, že ty vločky z nebe fakt padaly.

“A pojďte všichni ty statusy a fotky o sněhu!” sdělila s úsměvem vykulená herečka (Ulice) Patricie Solaříková.

“A je to tu, dnes jsem se po probuzení podívala z okna a… snííííh… no nic moc ráno, ale úsměv mi rozhodně nevezme. Kdy jdeme stavět sněhuláky?” pobaveně okomentovala moderátorka Eva Perkausová své ráno.

To taková Ester Berdychová na počest prvního sněhu raději předvedla svůj zbrusu nový zimní model. Jistě ji ta krásná bílá liška kolem krku zahřeje až kam, stejně tak jako Nikol Švantnerovou ta černá.

První nadílka sněhu je také spojena se svátkem sv. Martina. Legenda říká, že jedné chladné temné noci uviděl Martin na ulici polonahého žebráka, který ho žádal o almužnu.

Martin ale peníze u sebe neměl, a protože chtěl žebráka alespoň ochránit před mrazem, roztrhl svůj vojenský plášť na dvě poloviny svým mečem a jednu mu daroval. Následující noc se mu zjevil Kristus oblečený právě do této poloviny pláště. Tím později svatořečený Martin zasvětil svůj život bohu.

To jenom abychom nebyli za tupce a VŠEM zítra vytřeli zrak našimi znalostmi! Mňam, zítra to bude pečená husička se zelím, kam jen oko dohlédne! Už jste nakoupili?

Související články

Další články