Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Venku milý muž, doma zrůda: Než Míšu (†40) zabil, roky ji týral, dcera se ho bojí

Zdroj: Profimedia
vrah
Kyjovští policisté od pátku pátrali po čtyřicetileté Michaele. Její zmizení nahlásila matka pohřešované ženy. Když kriminalisté vyslechli jejího o rok staršího manžela Tomáše, narazili v jeho výpovědi na několik nesrovnalostí. Následně se jim přiznal, že po hádce svou manželku a matku dvou dětí uškrtil a zakopal na poli. Policisté prý v domě manželů zasahovali několikrát kvůli domácímu násilí, nikdy však muže z domu nevykázali. Kamarádka oběti tvrdí, že Míša byla týraná Tomášem týraná několik let a vše se zhoršilo poté, co zoufalá žena podala žádost o rozvod.

Zmizení čtyřicetileté Michaely z !Kyjova":https://www.extra.cz/tema/kyjov nahlásila její matka v pátek ráno. V souvislosti s pátráním policisté vyslechli jejího manžela Tomáše. „V jeho výpovědi narazili na několik nesrovnalostí. Muž nakonec v dalším z výslechů přiznal, že svou manželku, s níž jsou v rozvodovém řízení, ve čtvrtek večer po slovní rozepři zavraždil,“ sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek. Maminka dvou dětí byla nakonec nalezena mrtvá v areálu bývalé cihelny u Bohuslavic. Tomáš se doznal a soud na něj v pondělí uvalil vazbu.

Sousedé prý netušili, čeho je čtyřicetiletý muž schopen. Jeho chování venku tomu nenapovídalo. „Když jsem ho potkala, vždy se mile usmál a prohodil pár slov. Nikdy bych do něj neřekla, že je násilník,“ sdělila jedna ze sousedek serveru Blesk.cz.

Kamarádka oběti, která chce zůstat v anonymitě, má za to, že policie měla zakročit. Strážníci prý ale vždy prostě jen počkali, až se situace uklidní a zase odjeli. „Policie tam častokrát zasahovala. Vždy to bylo poté, co Tomáš napadl Míšu. Naposledy ji zmlátil před týdnem. Měla zraněnou ruku. Byla kvůli tomu v pracovní neschopnosti. Po žádném napadení ho nikdy z domu nevykázali. Míša je přitom o to žádala,“ tvrdí zdrcená přítelkyně zavražděné Míši. Podle té v domě s rodiči nežila ani desetiletá dcera, která se před agresivním tátou schovávala u babičky.

Míša se Tomášovi nemohla ani bránit, především proto, že po pracovním úrazu přišla o prsty na jedné ruce. Vrah se k činu přiznal a spolupracuje s vyšetřovateli, ženu prý uškrtil proto, že neunesl rozvod, o který požádala. Tyranský manžel a vrah bude stíhán ve vazbě, hrozí mu 20 let ve vězení až výjimečný trest.

Související články

Další články