Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Venkovská romantika Felixe s milenkou Gelemovou: Patrasová zůstala na ocet?

Venkovská romantika Felixe s milenkou Gelemovou: Patrasová zůstala na ocet?
Zdroj: archiv Lucie Gelemové, Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
je to láska!
Tohle Dagmar Patrasovou (63) zřejmě hodně bolí. Koronavirus vyhnal Felixe Slováčka (76) na chatu v jižních Čechách, jenomže tam nevzal manželku, ale milenku. Saxofonista je s Lucií Gelemovou (37) na venkově už přes měsíc a vypadá to na pořádnou romantiku!

Felix Slováček má na chatě perfektní servis. Jeho milenka Lucie Gelemová mu podstrojuje a zdá se, že se to saxofonistovi zalíbilo.

Proč by jinak stále zůstával na venkově, když jeho manželka Dáda Patrasová zůstala v Praze? Královna dětských srdcí přitom ještě v březnu tvrdila, že vztah se Slováčkem funguje bezvadně. „My nejsme kamarádi, ale manželé. Naposledy říkám, že naše manželství je plnohodnotné, a vracet se k tomu už nebudu,“ řekla tehdy eXtra.cz.

Kdy se vrátí do Prahy?

Felix si mezitím užívá na chatě s Gelemovou. Ta mu vyvařuje, na Velikonoce dokonce napekla. Dvojice spolu často chodí na procházky. "V krásném lese jde se," radovala se malířka u jedné ze společných fotografií. Z těch je patrné, že jihočeský vzduch jim svědčí.

Návratu do Prahy se však Slováček dřív nebo později stejně nevyhne. Dáda se nedávno svěřila, že její manžel naplánoval velkou rekonstrukci vily na Vinohradech. Neprozradila však, zda dělníci začnou na opravách pracovat v nejbližší době, anebo až po koronavirové krizi.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy