Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Venis z Love Islandu přiznala nevyléčitelnou nemoc: Odjela se kurýrovat na Bali

Venis Dao odletěla na Bali, aby si srovnala mysl i zdraví.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martínek/ Se souhlasem TV nova
+ Dalších 11 fotografií
Útěk

V posledních dnech se na sociálních sítích i v médiích řeší rozpad vztahu finalistky Miss Czech Republic Veroniky Biasiol a bývalé účastnice Survivoru 2023 Barbory Mlejnkové. Celá kauza se nepřímo týká influencerky Venis Dao, jelikož se její bývalý partner Adam Sedro měl zaplést právě s Biasiol. Nyní se Venis rozhodla, že sbalí kufry a odletí si od všeho odpočinout na Bali. Co z exotické destinace prozradila redakci eXtra.cz?

V českém šoubyznysovém rybníčku se v posledních dnech řeší rozchod slavného lesbického páru, influencerky Veroniky Biasiol a pokerové hráčky Barbory Mlejnkové. Veřejně se spekuluje o nevěře ze strany Biasiol, která měla svou partnerku podvést s účastníkem Love Islandu 2023 Adamem Sedrem, což nepřímo potvrdila i jeho bývalá přítelkyně Venis Dao.

"Mám pouze dvě zásady. 1. Nelži. 2. Nespi s mým přítelem/ expřítelem za předpokladu, že jsi má kamarádka, známá. Nemyslím si, že jsem tak náročná, nebo ano?," uvedla na sociálních sítích Venis, která svůj příběh z Instagramu po několika hodinách smazala.

Venis a Adam v pořadu Extra Host:Útěk na Bali

Nyní se Venis rozhodla sbalit kufry a odletět na Bali, kde si chce léčit nejen raněné srdce, ale i vleklé zdravotní problémy. "Letěla jsem sama. Plánovala jsem to už delší dobu hlavně kvůli léčbě a tvorbě, ale uznávám, že tahle kauza už byla taková třešnička na dortu a jdu léčit nejen mysl, ale i srdíčko," svěřila se eXtra.cz Venis s tím, že mezi ní a bývalým přítelem Adamem zavládlo příměří.

Co je tinnitus?

Tinnitus je medicínské označení pro hučení či šelest v uších, jak uvádí web Fakulty Thomayerovy nemocnice. Pacienti tyto negativně vnímané zvuky označují jako pískání, zvonění, šumění, hučení, bručení, bzučení, syčení, tikání, cvaknutí, mlasknutí či jako jízdu lokomotivy. Nepříjemné zvuky mohou být slyšet v jednom nebo obou uších a zároveň mohou mít různou intenzitu a frekvenci. Tinnitus sám o sobě není nemoc, ale příznak vyvolaný řadou příčin, mezi něž patří nejčastěji výkyvy krevního tlaku, obtíže s krční páteří, ušní mazová zátka, poranění ucha, aterosklerosa, stres. Pro některé lidi může být tinnitus mírným nepříjemným pocitem, zatímco pro jiné může mít obrovský dopad na kvalitu života. Mnoho lidí s tinnitem zaznamenává, že jejich příznaky se zhoršují v dobách stresu nebo úzkosti, uvádí web Pilulka.


"S Adamem jsme si vše vyříkali a beru to za uzavřené. Já nejsem hlavním aktérem, nejdůležitější je, ať si to vyřeší mezi sebou ti, kterých se to nejvíc týká. Pouze jsem měla potřebu se vyjádřit, jelikož mi chodily zprávy do inboxu od fanoušků a po otevření tohoto tématu se mi nelíbil přístup, který byl k řešení zvolen," dodala.

Boj s nevyléčitelným tinnitem

Bývalou účastnici Love Islandu 2023 trápí především zdravotní problémy. Venis na sociálních sítích pravidelně informuje své fanoušky o boji s tinnitem, často označovaným jako pískání v uších. "Hlavní důvod odletu byl dlouhodobý nátlak, který je i opodstatnění toho, proč se tinnitus zhoršil, a k tomu potřebuji klid a uvolněné prostředí," objasnila redakci eXtra hvězda reality show.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy