Poté, co na exmanželku a tu, co v zásadě přivedla do hrobu hitmakera Karla Svobodu, Václavu Svobodovou (41), praskl románek s pětadvacetiletým zajíčkem Pepou Pizingerem, se vyrojila v konkurenčním bulváru řada informací, které nepovažujeme za úplně košer.

Fešáka jsme si totiž pořádně proklepli a je to pěkný vejlupek, jehož rodina nemá v Říčanech, kde Václava i Pepa bydlí, právě nejlepší pověst kvůli dluhům z podnikání. Pak je tu květinářství, jež má podle Blesk.cz, který s informací o románku přišel jako první, provozovat Svobodová s matkou (!) svého milence Simonou Pizingerovou. Že je to jeho matka, je samozřejmě pravda, společné podnikání s budoucí tchyní ale dávno skončilo. Člověk, který má řekněme hodně blízko k objektu, kde obchod sídlí, má jasno: „Svobodová se na podnikání se Simonou vykašlala už před lety, dlužily tu v té době tři nájmy, koukal jsem jak z jara, že prý s ní Vendula ještě podniká, to je nesmysl, paní Pizingerová se v tom krámu už dlouho plácá sama.“

Dotyčný zdroj není zdaleka jediný, kdo v Říčanech nemluví o zajíčkovi Pepovi, vyhlášenému to lovci teenagerek ze zdejšího skateparku, kde řádí na kole, dvakrát hezky. A už vůbec z nás nebyla nadšená jeho bejvalka, sympatická Zuzana, která rovněž žije necelý kilometr od Svobodové a kterou Václava střídá v jeho pelíšku: „Pokud je to možné, vůbec mě s celou věcí nespojujte,“ dozvěděli jsme se s tím, že se o Pepovi vůbec nechce bavit, čemuž se ani nedivíme.

Víte něco o Pepovi, co my ještě ne? Napište nám na redakce@extra.cz, za anonymitu ručíme a ulevíte si…:-)