Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vendule Pizingerové těhotenské bříško sluší: Před 15 lety čekala syna Jakuba, rozdíl nepoznáte

Vendule Pizingerové těhotenské bříško sluší: Před 15 lety čekala syna Jakuba, rozdíl nepoznáte
Zdroj: Vendula Pizingerová archiv / profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
těhotenství
Vendula Pizingerová (48) je sice už v pátém měsíci, ale informaci o těhotenství prozradila lidem až na začátku května. Dlouhé čtyři měsíce se jí dařilo požehnaný stav utajit. Syn Venduly a zesnulého Karla Svobody (†68) Jakub (15) se už sourozence nemůže dočkat. Z těhotenství maminky byl skutečně nadšený, ale jako správný puberťák si neodpustil vtipný komentář. Vendula má sice před padesátkou, ale pořád vypadá stejně perfektně, jako když byla těhotná před 15 lety.

Vendula Pizingerová (48) je ve svých osmačtyřiceti letech těhotná, za což zpočátku schytala od lidí kritiku, že je na další dítě moc stará. Vendula si ale naštěstí z takových řečí nic nedělá a říká, že miminko si je vybralo jako rodiče a tak to má být.

Půvabná Vendula si těhotenství náramně užívá a vypadá naprosto perfektně. Před patnácti lety byla těhotná a čekala syna Jakuba, kterého má se zesnulým skladatelem Karlem Svobodou, a při porovnání těhotenských fotek dnes a před lety se nenajde téměř žádný rozdíl.

Vendula je zkrátka zamilovaná až po uši a splnilo se jí velké přání. "Přibrala jsem zatím jen na břiše. Doma už ale slyším občas nějaké vtipné poznámky," prozradila Pizingerová webu idnes.cz.

"Pepa byl strašně šťastný a stejně jako já si moc přeje, aby všechno dobře dopadlo. A Kuba? Tak první, co řekl, bylo - to není možné, a pak dodal se smíchem - a nejsi na to už stará? Puberťák, no, ale je stejně šťastný a zvědavý jako my," svěřila se na streamu Blesku.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy